کد خبر : 155

مهوش صابری مدیر عامل موسسه حامیان اندیشه رشاد از راه اندازی مرکز آموزش و توانمندسازی با هدف ایجاد فضای اشتغال و درآمد زایی بانوان سرپرست خانواده خبرداد.

آقای دکتر قالیباف شهردار محترم تهران درمراسم افتتاحیه این مرکز اعلام کرد توجه به موضوع آسیبهای اجتماعی وظیفه اسلامی و انسانی شهرداری می باشد و خاطر نشان کردند بیکاری زمینه و بستر خیلی از مشکلات بوده و بسیاری از آسیبها نیز ریشه در بیکاری و فقردارد و راه اندازی مراکز مهارت آموزی و اشتغال ویژه بانوان سرپرست خانواده و بد سرپرست به آنان کمک می کند تا بتوانند اقتصاد خانه را اداره کنند.

 

خانم صابری مدیر موسسه حامیان اندیشه رشاد نیز با اشاره به چگونگی راه اندازی این مرکز گفت : مراکز مهارت آموزی به منظور توانمند سازی زنان سرپرست خانواده راه اندازی شده است  تا آنها بتوانند با خاطری آسوده شروع به کار و درآمدزایی کنند. هدف دیگر ما از ایجاد چنین مراکزی ایجاد محیطی امن برای زنان سرپرست خانواده ای است که مهارت دارند اماپشتوانه ای ندارند . در بیشتر مواقع زنانی به موسسه ما مراجعه می کنند که توانمندی های ویژه ای دارند اما مشکل آنها نداشتن سرمایه لازم برای شروع کار و فعالیت است و در واقع این مراکز می تواند بانوان را بدون سرمایه زیاد به کار مشغول کند. مدیر موسسه حامیان اندیشه رشاد گفت: این مرکزدر زمینه تولید کیف و کفش و دوخت کوسن و روتختی افتتاح شده است همچنین دراین مرکز برنامه های جانبی دیگری در نظر گرفته شده است که از جمله آنها می توان به برپایی کلاس های مهارت آموزی ،مشاوره های فردی و گروهی و برپایی اردوهای تفریحی و زیارتی اشاره کرد.

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3