کد خبر : 157

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل از برگزاری نخستین کارگاه آموزشی توان‌افزایی سازمان‌های مردم نهاد استان اردبیل خبر داد. برگزاری کارگاه توان‌افزایی سازمان‌های مردم نهاد استان در روزهای 10 و 11 خردادماه 95 در محل استانداری اردبیل آغاز شده وهدف این کارگاه‌ها توسعه و ارتقای توانمندی سازمان‌های مردم نهاد در انجام ماموریت برای تحقق اهداف براساس اساسنامه مربوطه است که در قالب سرفصل‌های مشخص تلاش و جدیت بر این است تا توانمندی‌های این سازمان‌ها را در سطح استان افزایش و ارتقا دهند.

به گزارش سمن یار از استان اردبیل، شفیع شفیعی پیش از ظهر امروز در حاشیه برگزاری نخستین کارگاه آموزشی توان‌افزایی سازمان‌های مردم نهاد استان اردبیل اظهار داشت: برگزاری کارگاه توان‌افزایی سازمان‌های مردم نهاد استان در روزهای 10 و 11 خردادماه 95 در محل استانداری اردبیل آغاز شده است.

وی گفت: هدف این کارگاه‌ها توسعه و ارتقای توانمندی سازمان‌های مردم نهاد در انجام ماموریت برای تحقق اهداف براساس اساسنامه مربوطه است که در قالب سرفصل‌های مشخص تلاش و جدیت بر این است تا توانمندی‌های این سازمان‌ها را در سطح استان افزایش و ارتقا دهیم.

 

شفیعی بیان کرد: این کارگاه با عنوان برنامه‌ریزی استراتژیک، تحلیل وضعیت در سازمان‌ها، کارگروهی و ارایه گزارش، تدوین چشم‌انداز و بیانیه ماموریت با شرکت از اعضای سازمان‌های غیردولتی در دو روز برگزار می‌شود و مطالب مرتبط در این حوزه به شرکت‌کنندگان ارائه خواهد شد.

 

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل افزود: این کارگاه آموزشی دارای مراحل مختلف است که در طول سال ادامه خواهد داشت و به دو صورت نظری و عملی به صورت گروهی برگزار می‌شود تا بتوانیم شاهد عملکردی خوب و مطلوب از انجمن‌ها و سازمان‌های مردمی در سطح استان باشیم.

 

وی با اشاره به ظرفیت‌ها و توان بالای سازمان های مردم‌نهاد تصریح کرد: در صورتی که بتوانم به نحوی درست و شایسته از توان این سازمان‌ها بهره‌گیری کرده و از فعالیت‌های آنها حمایت کنیم شاهد تسهیل در بسیاری از امور و رفع مسائل و مشکلات در بخش‌های مختلف می‌شویم که باید در این زمینه مسئولان دستگاه‌های مختلف اهتمام جدی داشته باشند.

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3