کد خبر : 163

موسسه خیریه حمایت از بیماران خاص قرچک از سال 79 آغاز به‌کار کرده و تا کنون توانسته خدماتی به بیماران خاص شهرستان قرچک که زیر پوشش هستند ارائه کند

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، مسعود مرسل‌پور فرماندار شهرستان قرچک صبح امروز به همراه حسین عباسی بخشدار مرکزی از موسسه خیریه حمایت از بیماران خاص قرچک بازدید کردند و از نزدیک با فعالیت‌های این سازمان مردم نهاد آشنا شدند.

فرماندار شهرستان قرچک در این بازدید با تقدیر از فعالیت‌های مثبت و مثمرثمر سازمان‌های مردم نهاد شهرستان قرچک، از تلاش‌های مدیریت و کارکنان موسسه خیریه حمایت از بیماران خاص به جهت انجام امور عام‌المنفعه تقدیر و این موسسه را یکی از موسسات خوب در شهرستان و حتی استان تهران عنوان کرد.

مرسل‌پور گفت: افرادی که در موسسات خیریه مشغول فعالیت هستند انسان‌های دین‌دار، متدین و خادم هستند که در فرآیند پیشرفت کشور هم‌پای مدیران برای مردم زحمت می‌کشند و به آن‌ها خدمت رسانی می‌کنند.

زهرا عظیمی، مدیر موسسه خیریه حمایت از بیماران خاص نیز در این بازدید گزارشی از عملکرد موسسه عنوان و خواستار هماهنگی بیشتر ادارات و سازمانها جهت اطلاع رسانی، آموزش و جذب همیاری مردم شد.

همچنین فرماندار شهرستان قرچک از شهرک نیایش وابسته به این موسسه که 177 واحد آن به بیماران و افراد نیازمند واگذار شده بازدید کرد.

به گزارش فارس، موسسه خیریه حمایت از بیماران خاص قرچک از سال 79 آغاز به‌کار کرده و تا کنون توانسته خدماتی به بیماران خاص شهرستان قرچک که زیر پوشش هستند ارائه کند.

گفتنی است، از جمله اقدامات این موسسه می‌توان به پرداخت کمک هزینه دارو و درمان، شارژ رفاه کارت‌های اعضا برای خرید کالا، تامین بخشی از جهیزیه خانواده‌ها، توزیع ارزاق در بین نیازمندان، پرداخت وام قرض الحسنه برای مسکن، اشتغال، توزیع پوشاک به اعضا، برگزاری همایش‌های فرهنگی و اجتماعی در سطح شهرستان، ارائه خدمات پزشکی از طریق مراکز درمانی، هماهنگی جهت استفاده رایگان بیماران و خانواده‌های آنان از مراکز ورزشی، برگزاری دوره‌های آموزشی برای خانواده‌ها و ده‌ها فعالیت دیگر اشاره کرد

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3