کد خبر : 201

نمایشگاه عکس «طبیعت و تولد» که با هدف آزادی 10 نفر از زندانیان جوان جرایم غیرعمد در باشگاه انقلاب تهران برپا شده است، تا پایان خرداد ماه دایر می‌باشد.

قیمت تابلوهای موجود در نمایشگاه «طبیعت و تولد» به طور متوسط 80 میلیون تومان اعلام شده و تمامی عواید حاصل از فروش این آثار در راستای آزادی محکومان دیه ناشی از تصادفات رانندگی و حوادث کارگاهی صرف خواهد شد.

تا کنون ۲۰۰ تابلو عکس در این نمایشگاه به فروش رسیده است که البته جمعی از شهروندان و خیرین مبلغی بیش از قیمت ریالی آثار را به منظور آزادی جوانان آبرومند در بند پرداخت کرده‌اند.

 گرچه فضای محدود نمایشگاه امکان نمایش بیش از 55 تابلو را به برگزارکنندکان این اقدام خیرخواهانه نمی‌دهد و طوفان این فصل استان تهران هم موجب تخریب تعدادی از تابلوها شده است اما استقبال روزانه حدود ۵۰۰ بازدیدکننده موجب دلگرمی هنرمندان و ورزشکاران طبیعت‌گردی شده است که علاوه بر این مکان کوچک، امکان فروش آنلاین آثار هنری خود را از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام نیز پیگیری می‌کنند تا زمینه آزادی تعداد مددجوی نیازمند بیشتری را فراهم نمایند.

گفتنی است، با عنایت به استقبال بالای علاقه‌مندان این نمایشگاه که هم‌اکنون در ابتدای مسیر پیاده‌روی باشگاه انقلاب دایر شده است، با جمع‌آوری آثار دیگری از هنرمندان نیکوکار کشورمان به مدت دو هفته نیز در فرهنگسرای جماران برپا خواهد شد.

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3