کد خبر : 226

پس از درخواست موسسه خیریه کمک فردای سبز، برای ارزاق و کمک مختصر مالی به خانواده های نیازمند تحت حمایت موسسه مذکور، مبلغ ۲۲ میلیون تومان در ماه مبارک رمضان تأمین شد.

ماه میهمانی خدا از راه رسیده و هر لحظه و ثانیه آن برای روزه داران عبادت است.گرمای هوا، مدت طولانی سحر تا افطار کلافه ات می کند اما باز هم ادامه می دهی چون به خالقی که تو را آفریده اطمینان داری، چون مطمئنی رازی پشت این حکم است که برای سلامت روح و جسمت مفید خواهد بود و در مسیر آتی زندگیت به کمکت خواهد آمد.

فلسفه وجودی این ماه درک گرسنگانی است که از آنها در طول سال غفلت کرده ایم، کشیدن رنج فقرایی است که اگر من و تو و همه ثروتمندان جامعه رفتار اقتصادی- دینی می داشتیم نباید به وجود می آمدند. اما اکنون به دلیل غفلت عمدی یا سهوی ما دچار آن شده اند.

راه حلی وجود دارد و آن این است که اگر همه مردم اراده کنند و طبق اقتصاد اسلامی خمس و زکات و باقی وجوهات شرعی را درست بپردازند، نیازمندی نمی‌ماند که بخواهیم غصه روزهای باقی مانده ماه رمضان را برایش بخوریم.

ارزاق اهدایی موسسه خیریه کمک فردای سبز ویژه ماه مبارک رمضان در خرداد ماه ۱۳۹۵ با کمک دانشجویان و علاقه مندان، به خانواده های مستضعف اهدا شد. در این برنامه گوشت ۶ گوسفند قربانی نیز به همراه ارزاق، به خانواده های نیازمند تقدیم شد.

با توجه به کمک های رسیده، علاوه بر ۷۰ خانواده مورد نظر، تا کنون به ۱۰ خانواده دیگر نیز ارزاق تقدیم شده است و در روزهای آینده (در ماه مبارک رمضان) به ۱۰ خانواده دیگر نیز ارزاق تقدیم خواهد شد.

علاوه بر اقلام در نظر گرفته شده، یکی از خیرین مقدار زیادی حلوا شکری، شیره خرما و ارده (برای بیش از۷۰ خانواده) اهداکرد.

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3