کد خبر : 227

محک سازمانی است که از انگیزه والای خدمت به همنوع سرچشمه گرفته و توجه خود را معطوف بیماری سرطان کودکان در سطح ملی و بین المللی و در حوزه‌های امور خیریه، درمان و تحقیقات نموده است.

از آن زمان که خبر آمدن عمو پورنگ به محک را شنیدند تا وقتی که عمو را بیرون از قاب تلویزیون درست در سالن اقامتگاه میان خودشان دیدند، لب‌هایشان با خنده شکفته شد. این بار کودکان هیجان‌زده و خوشحال در کنار دیگر دوستان‌شان و به همراه والدین برای تماشای برنامه‌ای نشستند که برایشان با همه برنامه‌های عمو پورنگ در تلویزیون متفاوت بود. 
 
در این برنامه که با اجرای شاد ترانه‌های آشنا برگزار شد، فرزندان محک پیروز مسابقه تمرکز حواس و شعرخوانی شدند، کتاب جایزه گرفتند و در مسابقاتی همراه با مادر و پدرشان بار دیگر صمیمت و همدلی را آموختند. کودکان چشمانشان را به چشمان خندان و مهربان مادران‌شان دوختند و به رسم همیشگی برنامه عمو پورنگ، در کنار همه دوستانشان در اقامتگاه محک برای سلامتی، شادی و امید تمام کودکان این سرزمین دعا کردند و کام‌شان را به کیک‌های رنگینی شیرین کردند که یاوران نیکوکار با عشق برای آنها تدارک دیده بودند. در آخر برنامه کودکان محک هدیه‌ای از ساخته‌های دستان کوچک‌شان که در اتاق بازی ساخته بودند را به عمو پورنگ هدیه دادند.
 

محک قدردان تمام یاوران پرمهری است که همواره در این 25 سال برای شادی کودکان مبتلا به سرطان تلاش کردند تا فرزندان‌مان با امید و لبخند مسیر درمان را طی کنند و به یاد داشته باشند در محک کودکی ادامه دارد.    

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3