کد خبر : 277

سازمان بهزیستی استان تهران به مناسبت هفته بهزیستی نمایشگاه توانمندی های سازمان بهزیستی و موسسات خیریه را برگزار مینماید.

دبیر نمایشگاه توانمندی های سازمان بهزیستی و موسسات خیریه می گوید: این نمایشگاه از 25 الی 28 تیرماه در میدان امام حسین (ع) از ساعت 19_23 برگزار می شود خیریه ها و موسسات وابسته به سازمان بهزیستی استان تهران دورهم جمع شده اند بازارچه های متعدد خیریه و برنامه های شاد کودکانه و... از جمله برنامه های این نمایشگاه میباشد. این طرح سازمان بهزیستی برای اولین بار خارج از سازمان برگزار شده و ان شاء الله باب خیری برای آشنایی خیرین استان تهران با موسسات خیریه و برنامه های بهزیستی باشد. در این میان خیریه شهر امید نیکان دارای دو غرفه در ضلع جنوبی و شمالی میدان بود که در چهار شب متوالی با ارائه بروشور و هفته نامه شهر امید در جهت شناسایی بهتر برنامه های اجرایی این جمعیت به توضیحات به شهروندان عزیز پرداخت، باشد که در این مسیر خیر با شهروندانمان همگام باشیم. 

 

روابط عمومی شهرامید

88004647

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3