کد خبر : 297

به منظور ارتقا سطح تحصیلی دانش آموزان، موسسه خیریه عترت بوتراب هزینه تشکیل کلاس تقویتی برای دو دانش آموز ایلامی را پرداخت کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه عترت بوتراب، در راستای تقویت علمی و تحصیلی دانش آموزان تحت پوشش، موسسه خیریه عترت بوتراب پس از انجام بررسی‌های لازم و تشخیص موارد خاص، اقدام به تشکیل کلاس تقویتی و خصوصی برای فرزندان خود در استان ایلام کرد.

در دیدار مستقیمی که سید ناصر محمد سیدی، حامی موسسه، از خانواده دو دانش آموز دختر و پسر در پایه پنجم و ششم ابتدایی در شهر ایلام داشت، مقرر شد در صورت ارتقا شرط معدل این فرزندان، حامی مشکل مسکن این دو خانواده را برطرف کند. لذا برای کمک به این خانواده‌ها و تشویق دانش آموزان به پیشرفت سطح علمی با کمک کمیته امداد این شهرستان معلمی جهت تدریس خصوصی برای آنان در نظر گرفته شد.

 تاکنون برای هر دانش آموز سه جلسه تدریس خصوصی تشکیل شده و هزینه آن توسط موسسه بوتراب پرداخت گردیده است. هزینه 6 جلسه برابر با 2 میلیون و 100 هزار ریال است.

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3