کد خبر : 323

هفته نامه "شهر امید" در پانزدهمین شماره خود نوشت:

گروه احیا متشکل از «انجمن حمایت و یاری از آسیب دیدگان اجتماعی»، «انجمن حمایت از کودکان توانیاب» و «نگارخانه آشیانه مهر» است.

مراسم هفدهمین سال تاسیس «گروه احیاء» با حضور یاران و همراهان این گروه خیریه برگزار شد.

در طی مراسم یکی از مددجویان اچ.‌آی.‌وی مثبت این گروه خیریه که از سال 90 با مجموعه آشنا شده بود به بیان شیوه حمایتی انجمن احیاء ارزش‌ها در این سال‌ها پرداخت و گفت: من بعد از آگاهی از بیماری خود تمام امید خود را از دست داده بودم و با اینکه دانشجوی کارشناسی بودم هیچ انگیزه‌ای برای درس و ادامه زندگی نداشتم تا اینکه با آشنایی با این مجموعه هم انگیزه‌های قبلی را به دست آوردم و هم در حین مبارزه با این ویروس و بهبودی نسبی موفق به کسب مدرک کارشناسی‌ارشد شدم و همچنین در رفت‌وآمدها برای مشاوره با گروه احیاء با یکی از مددجویان این مرکز ازدواج کردم .

گروه احیاء، لزوم مداخله بهنگام در توانبخشی جسمانی و حمایت از کودکانی که نه‌تنها رنج یتیمی را بر دوش دارند بلکه به اشتباه از حقوق مسلم خود به دلیل ناآگاهی سایرین نسبت به بیماری ایدز محروم شده‌اند را به‌عنوان واجب عینی در نظر دارد و با حضور در مراکز مختلف سعی در فرهنگ‌سازی و زدودن باورهای غلط و انگ‌زدایی از بیماران مبتلا به ایدز دارد.  تأسیس مؤسساتی بر پایه الگوی احیاء در شهرهایی همچون کرج، مشهد، شیراز، تبریز و اراک تاکنون انجام شده است.

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3