کد خبر : 333

کلنگ بیمارستان 50 تختخوابی سرطان بابل توسط دبیر کل مجمع خیرین سلامت بر زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور،سید عباس پورهاشمی ،اظهار داشت: مراسم کلنگ زنی بیمارستان 50 تختخوابی سرطان امید مازندران در این شهرستان انجام شد.

وی افزود: مجوز راه اندازی این بیمارستان 50 تختخوابه با همت انجمن نیکوکاری سرطان ایران و پیگیری حاج سید رضا نیری دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور دریافت شده است.

قائم مقام مجمع خیرین سلامت کشوربا اشاره به دستور وزیر بهداشت و موافقت با درخواست دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور برای  ساخت این بیمارستان در شهرستان بابل ،بیان کرد: خیر بابلی زمینی به مساحت 5000 هزار متر برای ساخت این بیمارستان اهدا کرده است.

وی با اشاره به برگزاری جلسات با دکترریاست دانشگاه علوم پزشکی بابل تصریح کرد: در جلسه‌ای که با خیرین بابل انجام داده‌ایم همه برای ساخت این بیمارستان قول مساعدت وهمیاری داده‌اند.

پورهاشمی با بیان اینکه قرار شد که هماهنگی بیشتری با حضور ریاست دانشگاه بابل و دبیرکل مجمع خیرین برای بهره برداری به موقع انجام شود ،افزود: هماهنگی لازم با دانشگاه علوم پزشکی انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه خیرین در حوزه سلامت شهرستان بابل بسیارچشمگیرعمل کرده‌اند،بیان کرد: مدیرعامل انجمن نیکوکاری سرطان ایران و شخص جناب آقای حریری محور و متولی ساخت این بیمارستان در شهرستان بابل است.

ورهاشمی با اشاره به تلاش جناب آقای حریری برای اخذ مجوز این بیمارستان، گفت: مدیر عامل محترم انجمن نیکوکاری سرطان ایران مدتی است که پیگیرساخت این بیمارستان تخصصی در منطقه است و دراین راه زحمات زیادی را متقبل شده است.

 

قائم مقام مجمع خیرین سلامت کشور با بیان اینکه حوزه سلامت نیازمند کمک مردم خیر در حوزه‌های کم برخوردار است، گفت: امیدوارم که مردم بابل با همتی که دارند برای ساخت این بیمارستان کمک کرده و این بیمارستان تخصصی در کمترین زمان ممکن ساخته شود

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3