کد خبر : 34

دبیر ستاد توان‌افزایی و حمایت از فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد شهر تهران با اشاره به فعالیت گروه‌های متعدد خیرین در ستاد سمن‌های شهر تهران گفت: نحوه شناسایی افراد نیازمند براساس بانک اطلاعات خیریه‌‌ها خواهد بود.

فرشید حیدری، دبیر ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمانهای مردم نهاد شهر تهران با اشاره به فعالیت گروههای متعدد خیرین در ستاد سمن های شهر تهران یکی از اقدامات ستاد را در راستای حمایت از خانواده های نیازمند عنوان کرد و اظهار داشت: به مناسبت ماه مبارک رمضان نیز طرح توزیع نان با هدف دستگیری نیازمندان شهر برگزار می شود.

 

وی به انعقاد قرار داد یکی از سمن های عضو ستاد با نانوایی های سطح شهر جهت توزیع نان میان افراد کمتر برخوردار اشاره کرد و افزود: به همین منظور بن هایی تهیه شده که از طریق برخی رابطین تعیین شده نظیر خیریه ها به مستمندان ارائه خواهد شد.

 

دبیر ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمانهای مردم نهاد شهر تهران با بیان اینکه مطابق برنامه ریزی های به عمل آمده 50هزار بن نان تا پایان ماه مبارک رمضان توزیع خواهد شد تصریح کرد: با توجه به  پیشینه ی فعالیت های اینچنینی قطعا این میزان با ورود خیریه ها و حرکات خودجوش مردمی بیشتر خواهد شد.

 

حیدری با اشاره به اینکه درآیات و روایات نیز به حمایت از مستمندان توجه ویژه ای شده است اظهار داشت: اجرای این گونه طرح ها در توجه بیشتر مردم به نیازمندان و ترغیب کمک به آنان در طول سال بی تاثیر نخواهد بود .

 

وی خاطرنشان کرد: نحوه شناسایی افراد نیازمند شهر براساس بانک اطلاعات خیریه ها خواهد بود.

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3