کد خبر : 399

بانوان در موسسه خیریه عسکرالمهدی (عج) با جذب خیرّین و معرفی و شـنـاسـایـی افـراد بـی بـضـاعـت،کـم بـضـاعـت ، بـی سرپرست ، بد سرپرست و تحت حمایت قـرار دادن این افراد موسسه خیریه را بنا نهادند.

هر زمان که می گذرد ، بار تکلیف ما سنگین تر می شود و توان حرکت کمتر. افراد بی بضاعت تحت پوشش خیریه در مناطق محروم ، روزانه درخواستهای خود را با آه و ناله می گویند ولیکن موسسه بخاطر حجم بالای درخواستها و نیازهای افراد نیازمند و حجم گسترده کمکهای نقدی و غیر نقدی اهدایی خیریه به این افراد ، توانایی پاسخگویی به این افراد را از دست داده است.

موسسه خیریه عسکرالمهدی (عج) در سال ۱۳۷۶ با فعالیت و تلاش برخی از بانوان خیّر کار خود را آغاز نمود. این بانوان با جذب خیرّین دیگر و معرفی و شـنـاسـایـی افـراد بـی بـضـاعـت،کـم بـضـاعـت ، بـی سرپرست ، بد سرپرست و یتیم و تحت حمایت قـرار دادن این افراد پایه های تأسیس موسسه خیریه را بنا نهادند. سرانجام در سال ۱۳۸۰ موسسه با شماره ۳۱۸۴ به ثبت رسید و در آن زمان حدود ۲۰۰ خانواده بی بضاعت را تحت پوشش داشت.

        کمک های موسسه به صورت مستمری ماهیانه ، اهداء ارزاق ، پوشاک ، لوازم التحریر ، جهیزیه، سیسمونی ، خدمات درمانی ، مسکن ، کاریابی و ... می باشد. این  خدمات در سطح  شهرستانهای تهران ،  کرج ،  رباط کریم  ، شهریار ، باقر شهر ، بومهن ، رودهن ، قم ، ورامین ، شهرری ، شاهرود ، یزد و ... ارائه می شود. موسسه خیریه عسکرالمهدی (عج)  به  منظور تسهیل  در امر کمک رسانی به خانواده های تحت پوشش خود دارای دفاتر نمایندگی در شهرستانهای شهریار ، کرج ، رباط کریم و یزد می باشد.

 

گوشه ای از نیازهای خانواده های بی بضاعت را با شما خیّرین عزیز در میان میگذاریم تا با همراهی شما بتوانیم باری از دوششان برداریم. لطفاً پس از ثبت کمک خود ، مبلغ اهدایی را به شماره حساب ۰۱۰۱۰۳۹۷۲۹۰۰۲ بانک صادرات به نام موسسه خیریه عسکرالمهدی (عج) واریز کرده و فیش واریزی را به شماره ۲۲۳۳۱۳۵۱ فکس نموده و یا با شماره ۲۲۳۳۱۳۵۲ واحد معاونت خیّرین تماس گرفته و شماره فیش را اعلام نمایید تا کمک اهدایی شما ثبت نهایی شود. 

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3