کد خبر : 44

برگزاری جشنواره غذاى شهر امید

جشنواره غذا به همت و تلاش جمعیت شهر امید و حامیان مردمی از سراسر ایران و با هدف ترویج فرهنگ مصرف غذای سالم و پرهیز از غذاهای آماده و فست فودها ، یادآوری نقش تغذیه سالم در سلامت و شادابی خانواده و جامعه برگزار گردید که با  استقبال خوب مردم مواجه شد.

شرح  فعالیت هااین جشنواره 

در ساعات اولیه روز پنج شنبه ٢٦ شهریور ماه، تیم اجرایی شهر امید،  قبل از  ساعت ٥، محل برگزاری، میزها و وسایل مورد نیاز هر ٦٤ غرفه را برای شرکت کنندگان آماده کردند.

غرفه داران در مکان های مشخص شده، مستقر و غذاهای از قبل آماده شده خود را روی میزهای خود قرار داده و آماده برگزاری مراسم شدند.

 تعداد مردم دقیقه به دقیقه بیشتر می شد و همه غرفه داران و تیم اجرایی از مردم پذیرایی نمودند. 

علاوه بر جشنواره غذا، مراسم شاد و آموزنده ای در قسمتی از  غرفه ها برگزار شد که دکور این برنامه با کوله پشتی هایی که جمعیت شهر امید برای دانش آموزان تهیه کرده بودند، تزیین گردیده بود و مردم نیز با مشاوره های تیم اجرایی شهر امید به مشارکت در تأمین هزینه ها اقدام نمودند. اطلاعات بیشتر این کمپین متعاقبا اعلام می گردد.

با توجه به تغییر فصل تابستان به پاییز در ساعات پایانی مراسم آسمان نیز بزرگی و لطف خود را نشان داد و هوای پاییزی زیبایی را به نمایش گذاشت ولی حتی با توجه به این باران مردم دست از خرید و کمک بر نداشتند.

 در انتهای مراسم تقدیر و تشکر از مردم و حامیان و غرفه داران برتر و قرعه کشی و اعلام نتایج مسابقه به انجام رسید و به غرفه داران و حامیان، لوح سپاسی اهدا گردید.

کار در این جا به اتمام نرسید و با اهدای ٧٠٠ کوله پشتی به دانش آموزان بی سرپرست و بد سرپرست و دیدن برق شادی و امید در چشمان کودکان، انگیزه ای مضاعف در بین همه شهر امیدی ها پدید آمد  استقبال عالی  مردم مهربان و عزیز به اینجا ختم نشد بلکه  بعضی از این عزیزان فرم های اطلاعاتی خود را کامل کرده و به ارسال این کوله ها کمک نموده و به دست این دانش آموزان با توجه به بانک اطلاعاتی قوی شهر امید ارسال نمایند و به دست آن ها برسانند و در مرحله سوم که تیم اجرایی جمعیت شهر امید با حساسیت فراوان و زحمات شبانه روزی به شناسایی دقیق و هماهنگی با مردم و خود تیم اجرایی به ارسال این کوله پشتی ها اقدام نموده و تمام این کوله پشتی هارا با توجه به بانک اطلاعاتی قوی به دست تک تک این دانش آموزان عزیز  در هر سه مقطع در تمام ایران ارسال نموده و بدون هیچ هزینه و با تلاش مردم خیر خواه و مهربان ایران این طرح نیز در تاریخ ٣٠ شهریور به اتمام رسید و تمام این ٧٠٠ دانش آموز صاحب این کوله پشتی پر از مهر شما مردم خیرخواه و عزیز گردیدن .

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3