کد خبر : 86

جمعیت خیریه شهرامید، با هدف حمایت از کودکان و خانواده های نیازمند، به طور هفتگی و هر پنجشنبه بازارچه خیریه غذا برگزار می کند...

به نفع کودکان و خانواده های نیازمند 

جمعیت شهر امید، بازارچه هفتگی غذا برگزار می کند 

جمعیت خیریه شهرامید، با هدف حمایت از کودکان و خانواده های نیازمند، به طور هفتگی و هر پنجشنبه بازارچه خیریه غذا برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت شهر امید، حمایت از کودکان نیازمند اعم از بدسرپرست یا بی سرپرست و همچنین کودکان کار و بازگرداندن آنها به چرخه تحصیل، بخشی از اهداف و برنامه های این جمعیت است و عواید این بازارچه های هفتگی در همین زمینه مصرف می شود.

بر اساس این گزارش، پنجشنبه ٨ بهمن، بازارچه خیریه غذا از ساعت ١٥ تا ١٨ در محل جمعیت شهر امید به آدرس بزرگراه کردستان (شمال به جنوب) بعد از خروجی حکیم، خیابان بیست و هفتم کردستان، خیابان اول، خیابان بیست و هشتم غربی پلاک 20 برگزار می شود. این جمعیت از افراد علاقه مند دعوت کرده که با حضور و فعالیت در این بازارچه نسبت به فروش اقلام غذایی به نفع کودکان و خانواده های نیازمند اقدام کنند. 

تمام عواید حاصل از این بازارچه صرف کمک به کودکان و خانواده ها و کودکان نیازمند و خرید لباس شب عید برای آنها خواهد شد. 

علاقه مندان برای شرکت در این بازارچه خیریه می توانند برای انجام هماهنگی و جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت جمعیت شهر امید به آدرس www.shahromid.org مراجعه کنند و یا برای هماهنگی با شماره 09121832245 - 88004647 تماس بگیرند.

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3