کد خبر : 87

بازارچه خیریه غذای جمعیت خیریه شهرامید، با هدف حمایت از کودکان و خانواده های نیازمند جمعه نهم بهمن در ساختمان مرکزی شهر امید با حضور خیران و فعالان اجتماعی و همچنین اعضای جمعیت برگزار شد

بازارچه هفتگی خیریه شهر امید برای حمایت از کودکان و خانواده‌های نیازمند از روز گذشته آغاز به کار کرد. 

به گزارش جمعیت شهرامید ، حمایت از کودکان نیازمند اعم از بدسرپرست یا بی سرپرست و همچنین کودکان کار و بازگرداندن آنها به چرخه تحصیل، بخشی از اهداف و برنامه‌های  جمعیت خیریه شهر امید است و عواید این بازارچه‌های هفتگی در همین زمینه مصرف می‌شود.

این جشنواره روز گذشته با حضور خیرین و اعضاء جمعیت شهرامید در محل ساختمان مرکزی جمعیت برگزار شد. بازارچه خیریه غذا از ساعت ١٥ تا ١٨ در محل جمعیت شهر امید به آدرس بزرگراه کردستان (شمال به جنوب) بعد از خروجی حکیم، خیابان بیست و هفتم کردستان، خیابان اول، خیابان بیست و هشتم غربی پلاک 20 برپاست.

این جمعیت از افراد علاقه مند دعوت کرده که با حضور و فعالیت در این بازارچه نسبت به فروش اقلام غذایی به نفع کودکان و خانواده‌های نیازمند اقدام کنند.

علاقه مندان برای شرکت در این بازارچه خیریه می توانند برای انجام هماهنگی و جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت جمعیت شهر امید به آدرس www.shahromid.org مراجعه کنند و یا برای هماهنگی با شماره 09121832245 - 88004647 تماس بگیرند.

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3