کد خبر : 93

برنامه این هفته بازارچه خیریه غذای شهر امید:پنجشنبه مورخ ١٣اسفند ١٣٩٤. 🌹🌹🌹 از ساعت ١٢ الی ١٥منتظر حضور گرمتان هستیم.

 

جمعیت شهر امیدبه نفع کودکان
و خانواده های نیازمند بازارچه هفتگی غذا برگزار می کند 

جمعیت خیریه شهرامید، با هدف حمایت از کودکان و خانواده های نیازمند، به طور هفتگی و هر پنجشنبه بازارچه خیریه غذا برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت شهر امید، حمایت از کودکان نیازمند اعم از بدسرپرست یا بی سرپرست و همچنین کودکان کار و بازگرداندن آنها به چرخه تحصیل، بخشی از اهداف و برنامه های این جمعیت است و عواید این بازارچه های هفتگی در همین زمینه مصرف می شود.
بر اساس این گزارش، پنجشنبه ١٣اسفند، بازارچه خیریه غذا از ساعت ١٢ تا ١٥ در محل جمعیت شهر امید به آدرس بزرگراه کردستان (شمال به جنوب) بعد از خروجی حکیم، خیابان بیست و هفتم کردستان، خیابان اول، خیابان بیست و هشتم غربی پلاک 20 برگزار می شود. این جمعیت از افراد علاقه مند دعوت کرده که با حضور و فعالیت در این بازارچه نسبت به فروش اقلام غذایی به نفع کودکان و خانواده های نیازمند اقدام کنند. 
تمام عواید حاصل از این بازارچه صرف کمک به کودکان و خانواده ها و کودکان نیازمند و خرید لباس شب عید برای آنها خواهد شد. 
علاقه مندان برای شرکت در این بازارچه خیریه می توانند برای انجام هماهنگی و جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت جمعیت شهر امید به آدرس www.shahromid.org مراجعه کنند و یا برای هماهنگی با شماره 09121832245 - 88004647 تماس بگیرند.

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3