کد خبر : 76

روز دوشنبه چهاردهم دى ماه جمعیت شهرامید و گروهى از خدمات اجتماعى شهردارى منطقه3 و نمایندگان گلدیران راهى بیمارستان فوق تخصصی کودکان مفید شدن "هدف از این بازدید عیادت از کودکان بیمار و جلسه گفتگو و رفع مشکلات بیمارستان و اهداى ٤ دستگاه تصفیه هوا"

روز دوشنبه چهاردهم دى ماه جمعیت شهرامید و گروهى از خدمات اجتماعى شهردارى منطقه3 و نمایندگان گلدیران  راهى بیمارستان فوق تخصصی کودکان مفید شدن 

 

"هدف از این بازدید عیادت از کودکان بیمار و جلسه گفتگو و رفع مشکلات بیمارستان و اهداى ٤ دستگاه تصفیه هوا"

 

مسئولیت پذیری اجتماعی چهارچوبی اخلاقی است برای هر فرد یا سازمان، تا با حساسیت در مورد مسایل اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و محیط زیستی رفتار نماید. تلاش برای انجام مسئولیت اجتماعی به افراد، سازمان ها و دولت ها کمک می نماید تا نقش و تاثیر مثبتی در توسعه یک جامعه داشته باشند.

 

در ابتدا جمعیت شهرامید و مرکز خدمات اجتماعى شهردارى منطقه3 و نمایندگان گلدیران به عیادت کودکان بیمار رفتند و درطی اجرای برنامه های مسئولیت اجتماعی شرکتی، اقدام به اهداء 4 دستگاه تصفیه هوا مدل آکوا به بخش های مختلف بیمارستان فوق تخصصی کودکان مفید نمودند. دستگاه های اهدایی دارای ویژگی تصفیه هوا از نظر باکتری، ویروس و گردو غبار بوده  و دارای رطوبت ساز می باشد. بخش مددکاری بیمارستان مفید ضمن انجام هماهنگی های لازم، دستگاه های اهدایی را بر اساس میزان نیاز به بخش های لنفولوژی، گوارش و ICU اهداء نمودند. 
در مراسم اهدای دستگاهها ، مرکز خدمات اجتماعی منطقه 3 با همکاری جمعیت شهر امید و بیمارستان مفید، جلسه ای برگزار نموده و نمایندگان سازمان های مشارکت کننده طرح در این جلسه حضور یافتند. هدف از برگزاری برنامه آشنایی، ایجاد زنجیره ارتباطی و تعامل موثر بین مشارکت کنندگان بوده است. همچنین در این جلسه گفتگو پیرامون همکاری های آتی صورت گرفت. لازم به ذکر است در این جلسه : مدیریت بیمارستان مفید، معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه3، مدیر مرکز خدمات اجتماعی منطقه 3 و مدیر روابط عمومی و بازاریابی شرکت تهویه گلدیران و مدیر امور مشارکت های سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی و نایب رییس جمعیت شهر امید نیز حضور یافته و ضمن تشکر و تقدیر از مشارکت کنندگان ، جهت ادامه و توسعه فعالیت هایی از این قبیل اعلام همکاری و حمایت نمودند. 
در همین راستا معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 3 اقدام به مذاکره، برنامه ریزی و اجرای طرح مسئولیت اجتماعی شرکتی با عنوان "هوای منو داشته باش" نمود. مشارکت کنندگان در این طرح مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه 3، شرکت تهویه گلدایران، بیمارستان تخصصی کودکان مفید و سازمان مردم نهاد شهر امید پارس را تشکیل دادند. 
هدف از اجرای طرح، ترویج مسئولیت پذیری شرکتی در بخش های دولتی و غیردولتی و بهبود فضاهای درمانی ویژه کودکان و در نهایت گسترش روحیه مشارکتی و کارگروهی بین بخشی بوده است. 
لازم به توضیح است مسئولیت پذیری اجتماعی چهارچوبی اخلاقی است برای هر فرد یا سازمان، تا با حساسیت در مورد مسایل اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و محیط زیستی رفتار نماید. تلاش برای انجام مسئولیت اجتماعی به افراد، سازمان ها و دولت ها کمک می نماید تا نقش و تاثیر مثبتی در توسعه یک جامعه داشته باشند.
و در آخر از همه عزیزان میخواهیم که با دعاهاى خود براى سلامتى تمام بیماران به خصوص این کودکان عزیز این کودکان را یاد کنند .
ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3