کد خبر : 137

فیس‌ بوک قصد دارد برای فرهنگ سازی و کمک به موسسات خیریه از سال آینده میلادی علاوه بر کمک مارک زاکربرگ، مالک این شبکه اجتماعی به خیریه‌ها بخش دیگری از سودش را در اختیار موسسات خیریه‌ای که نقش اساسی در پیشبرد تحقیقات پزشکی ایفا می‌کند، قرار دهد.

بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی آنلاین جهان، روز شنبه دهم ماه مه سال جاری میلادی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد در آینده نزدیک مالیات بیشتری در بریتانیا پرداخت خواهد کرد. فیس‌ بوک قصد دارد برای فرهنگ سازی و کمک به موسسات خیریه از سال آینده میلادی علاوه بر کمک مارک زاکربرگ، مالک این شبکه اجتماعی به خیریه‌ها بخش دیگری از سودش را در اختیار موسسات خیریه‌ای که نقش اساسی در پیشبرد تحقیقات پزشکی ایفا می‌کند، قرار دهد. ژوزف تافلین، قائم مقام مدیر دفتر فیس بوک در بریتانیا در گفت و گو با خبرگزاری رویترز گفت:«مدیران و مالک شبکه اجتماعی فیس بوک قصد دارند با افزودن مبالغ اهدایی به خیریه‌ها در قبال پرداخت مالیات تا سال 2020 به یکی از بزرگ‌ترین حامیان تحقیقات در علم پزشکی تبدیل شوند.»

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3