کد خبر : 154

در استان اصفهان خیریه‌ای با نام "کانون حامیان کسب و کار ایرانیان" برای حمایت از کارآفرینان شکل گرفته است چراکه خیران به این نتیجه رسیده‌اند که حمایت مستقیم از مستمندان مشکلات را به صورت ریشه‌ای برطرف نمی‌کند و حمایت از کارآفرینان می‌تواند در برطرف کردن مشکلات اجتماعی، اقتصادی به صورت اساسی، مؤثر باشد.

خیران اصفهانی با تشکیل خیریه کارآفرینی به این نتیجه رسیده‌اند که با حمایت از کارآفرینان می‌توان مشکلات اجتماعی را به صورت ریشه‌ای برطرف کرد. کوروش خسروی در مراسم افتتاحیه دوازدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی گفت: در استان اصفهان خیریه‌ای با نام "کانون حامیان کسب و کار ایرانیان" برای حمایت از کارآفرینان شکل گرفته است چراکه خیران به این نتیجه رسیده‌اند که حمایت مستقیم از مستمندان مشکلات را به صورت ریشه‌ای برطرف نمی‌کند و حمایت از کارآفرینان می‌تواند در برطرف کردن مشکلات اجتماعی، اقتصادی به صورت اساسی، مؤثر باشد. انجمن حامیان فرهنگ قرض‌الحسنه و بانک قرض‌الحسنه رسالت در این جشنواره به ارزیابی تأثیرات اجتماعی کسب‌و‌کارها می‌پردازند، تدوین مدل برای ارزیابی تأثیرات اجتماعی کارآفرین‌ها در جشنواره امسال می‌تواند یک ویژگی برای جشنواره باشد، چراکه کارآفرینان فقط تولید ثروت نمی‌کنند بلکه مشکلات اجتماعی، مسائل زیست محیطی و بسیاری از مشکلات جامعه را کاهش می‌دهند.

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3