کد خبر : 172

خسرو خسروی هنرمند نقاش که مجموعه جدیدی از آثارش درنگارستان آن درحال نمایش است درباره این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه مجموعه‎ای از 11 نقاشی من است که از دوسال قبل کار روی آنها را آغاز کردم. در این مجموعه تم همیشگی کارهایم که به شهر و اجتماع بازمی‎گردد، وجود دارد و و به طور کلی موضوع این آثار درباره خیابان‎های خیس شهر پس از بارش باران است.

خسرو خسروی می گوید: در این آثار شما با تصویری نیمه واقعی از یک خیابان پس از باران مواجه هستید که ریشه در یک موقعیت حسی درونی دارد. من در این مجموعه موقعیت خاصی از خیابان را موضوع کار قرار داده‎ام، البته این موضوع به خودی خود مهم نیست بلکه موضوعات اجتماعی که در این تم مورد توجه قرار گرفته، اهمیت دارد.

خسرو خسروی متولد 1343 است او دارای لیسانس نقاشِ از دانشکده هنرهای زیبا و فوق لیسانس پژوهش هنر از دانشگاه هنر تهران بوده و از سال 1375 عضو انجمن هنرمندان نقاش مدرس و عضو هیئت علمی دانشگاه است. خسروی برگزاری چندین نمایشگاه انفرادی و شرکت در بیش از50 نمایشگاه گروهی در ایران، فرانسه، ایتالیا، هند، ارمنستان، قطر و کانادا را در کارنامه خود دارد. نمایشگاه «خیابان‎های خیس» تا 26 خرداد ماه در نگارستان آن به نشانی ونک، خیابان سئول، شماره 40 ادامه دارد.

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3