کد خبر : 173

مجسمه‌های بهرام آشفته توسط طرح برگردان آثار هنری انجمن مجموعه‌داران ایران در گالری ژینوس به فروش می‌رسد.

نمایشگاهی از آثار فلزی بهرام آشفته از شنبه 8 خرداد 1395 به مدت دو روز و به همتِ انجمن مجموعه‌داران ایران در گالری ژینوس برگزار می‌شود. مهندس منوچهر لطفی رئیس انجمن مجموعه‌داران ایران درباره این نمایشگاه می‌گوید: سال گذشته انجمن مجموعه‌داران ایران اجرای طرح برگرادان آثار هنری را با نمایشگاه آثار نقاشیِ لئون کُهن آغاز کرد. امسال نیز قصد داریم دومین نمایشگاه را در قالب طرح برگردان آثار هنری با نمایشگاه آثار فلزی بهرام آشفته برگزار کنیم.

وی ادامه می‌دهد: در نمایشگاهِ پیشِ‌رو مجسمه‌هایی با قطعات بازیافتی خودرو حاصل کار هنری بهرام آشفته، به نمایش در می‌آید. حدود 20 مجسمه در این نمایشگاه برای فروش به اعضای انجمن مجموعه‌داران ارائه می‌شود.

لطفی با اشاره به شیوه‌ی قیمت‌گذاری این آثار می‌گوید:‌ از آنجایی که این نمایشگاه توسط انجمن مجموعه‌داران و در قالب طرح برگردان آثار هنری برگزار می‌شود، نحوه‌ی قیمت‌گذاری این آثار بایستی تابع چند عامل مهم باشد؛ یکی این که قیمت‌ها با کارشناسی دقیق انجام شده و آثار بدون واسطه به فروش می‌رسند. دوم این که این آثار بایستی از نظر هنری آنچنان دارای ارزش باشد که در صورت برگرداندن آن توسط خریدار، انجمن مجموعه‌داران بتواند به راحتی آثار را تحویل بگیرد و پول خریداران را پس دهد.

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3