کد خبر : 180

شرکت سامسونگ اعلام کرده حاضر است گوشی‌های قدیمی کاربران را خریداری کند به شرطی که در ازای آن یک گوشی سامسونگ جدید بخرند. کارشناسان حوزه فناوری و ارتباطات معتقدند، این پروژه بسیار هوشمندانه طراحی شده و اجرایش درآمد زیادی برای موسسات خیریه ای که در این طرح مشارکت کرده و تلفن ها را تعمیر خواهند کرد ایجاد خواهد کرد.

شرکت سامسونگ با هدف افزایش فروش گوشی‌های جدیدش در ایالات متحده آمریکا ابتکار جدیدی زده است.

سامسونگ با انتشار بیانه ای اعلام کرده حاضر است گوشی‌های قدیمی کاربران را خریداری کند به شرطی که در ازای آن یک گوشی سامسونگ جدید بخرند.

سامسونگ در صفحه فیس بوک اش اعلام کرده کاربران می‌توانند گوشی‌های قدیمی خود را از هر برندی که باشد، تحویل این شرکت بدهند و تا ۳۰۰ دلار وجه نقد دریافت کنند.

در این روش مشتریان ابتدا باید یک گوشی سامسونگ جدید خریداری کنند، سپس گوشی قدیمی شان را به وسیله پست به شرکت سامسونگ ارسال کنند.

سامسونگ با انتشار فهرستی قیمت گوشی‌های قدیمی را مشخص کرده و بر مبنای آن مبلغی را برای مشتریانش پرداخت خواهد کرد.

به عنوان مثال برای گوشی آیفون ۴ اس، ۱۶گیگابایتی که از شرکت وریزیون تهیه شده باشد، قیمت ۲۱۵ دلار در نظر گرفته شده است.

بنا بر اعلام سامسونگ، مشتریان تا ۳۰ روز پس از خرید یک گوشی سامسونگ جدید می‌توانند گوشی قدیمی خود برای این شرکت ارسال کنند.

البته آنها باید اطلاعات دقیقی در مورد گوشی قدیمی خود به سامسونگ ارائه و نقص یا خرابی احتمالی آن را نیز اطلاع دهند.

کارشناسان حوزه فناوری و ارتباطات معتقدند، این پروژه بسیار هوشمندانه طراحی شده و اجرایش علاوه بر سود هنگفت برای شرکت کره ای درآمد زیادی برای موسسات خیریه ای که در این مشارکت کرده و تلفن ها را تعمیر خواهند کرد ایجاد خواهد کرد. 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3