کد خبر : 203

کویتی‌ها هر ساله به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان یک دوره مسابقات فوتبال داخل سالن با حضور چهره‌های سرشناس برگزار مینماید.

فدراسیون فوتبال کویت در نظر دارد به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان یک دوره مسابقات داخل سالن را با حضور ستاره‌های سرشناس فوتبال دنیا برگزار کند.

کویتی‌ها که هر ساله این مسابقات را با شکل و شمایل جالبی برگزار می‌کنند و عایدی مالی آن را نیز صرف امور خیریه می‌کنند این بار تصمیم دارند با دعوت از چهار ستاره سرشناس دنیای فوتبال وجهه خاصی به رقابت‌ها داده و تماشاگران بیشتری را به سالن بکشانند.

به نوشته رسانه‌های عربی حاشیه خلیج فارس و روزنامه‌های کویتی قرار است در مسابقات امسال چهار چهره سرشناس دنیای فوتبال یعنی پائولو مالدینی اسطوره سابق ایتالیا و باشگاه میلان، داوید لوئیز مدافع پاری سن ژرمن و تیم ملی برزیل، دانیل کارواخال ستاره تیم ملی اسپانیا و همچنین عمر عبدالرحمان (عموری) ستاره العین و تیم ملی امارات حاضر باشند.

پیش از این و در سال گذشته نیز کویتی‌ها میزبان همین مسابقات فوتسال بودند که در آن دوره نفراتی همچون زین‌الدین‌زیدان، دانی‌آلوس و دیگو کاستا حضور داشتند، اما امسال قرار است مسابقات با حضور چهره‌های سرشناس بیشتری برگزار شود.

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3