کد خبر : 212

در نمایشگاه‌ قرآن امسال کتاب‌‌های کودک ویژه ماه رمضان به زبان انگلیسی به فروش می رسد.

در ماه رمضان امسال و به‌مناسبت این ماه گرانقدر نمایشگاه‌های مختلفی از جمله نمایشگاه‌های قرآن کریم و نمایشگاه کتاب و همین‌طور نرم‌افزارهای قرآنی برگزار می‌شود. بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن‌کریم از ۲۴خرداد تا ۸ تیرماه (۷ رمضان تا ۲۲ رمضان) در مصلای امام‌ خمینی تهران برگزار می‌شود.

نمایشگاه قرآن‌کریم که بیست و چهار سال است در ایران برگزار می‌شود، امسال هم با شعار «به سوی فهم قرآن» از 7 تا 22 ماه مبارک رمضان و از ساعت 18 تا 23:30 دقیقه در تهران برگزار می‌شود.

محمدرضا حشمتی، رئیس بیست و چهارمین نمایشگاه قرآن‌کریم گفت: بازارچه کتاب یا حوزه مکتوب، حوزه نرم‌افزار، حوزه محصولات قرآنی و حوزه عفاف چهار بازارچه هستند که احتیاجات مراجعین به نمایشگاه را در ماه مبارک رمضان تامین می‌کنند.

همچنین 21 جلد کتاب کودک درباره ماه مبارک رمضان و عید فطر به زبان انگلیسی و به منظور گسترش آگاهی کودکان مسلمان در سرتاسر دنیا درباره دین اسلام در سایت‌های فروش اینترنتی آمازون آمریکا و انگلستان آماده فروش هستند. در همین راستا برای دومین سال متوالی وبلاگ‌نویسان کتب رنگ‌آمیزی کودکان نیز دور هم جمع می‌شوند تا ایده‌های آموزش رمضان به کودکان را به اشتراک بگذارند.

کتاب‌‌های کودک ویژه ماه رمضان

اولین رمضان من، نوشته کارن کاتز: این کتاب درباره یک پسربچه مسلمان است که از آغاز ماه مبارک رمضان هیجان‌زده است و می‌خواهد امسال همانند والدین‌ خود روزه بگیرد.

رمضان جرج کنجکاو، نوشته اچ.ای.‌ری: در این کتاب جرج کنجکاو از اینکه رمضان را با کریم و خانواده‌اش سپری می‌کند هیجان‌زده است. آن‌ها با کمک همدیگر بسته‌های هدیه‌ای برای نیازمندان آماده کرده و عید فطر را جشن می‌گیرند.

نخستین رمضان ریحانه، نوشته قمر حسن: در این داستان ریحانه کوچولو معنای رمضان را آموخته و یاد می‌گیرد که چرا خانواده‌اش روزه می‌گیرند و کمک‌ کردن به اعضای جامعه و نیازمندان چقدر مهم است.

کتاب روزی روزگاری رمضان، نوشته دی.ان. هوکی: این کتاب درباره سه خواهر و برادر است که ماه رمضان را به کمک اسباب بازی‌هایشان شبیه‌سازی می‌کنند.

شب ماه: داستان عید اسلامی، نوشته حنا خان: یک دختر 7 ساله پاکستانی ماه رمضان را با خانواده‌اش در آمریکا با صرف غذاهای ویژه ماه مبارک رمضان و توزیع غذا در مسجد شهر می‌گذراند.

روز خارق‌العاده زکریا، نوشته فرح قاضی: داستان روز نخست رمضان برای کودک 12 ساله مسلمان به نام زکریا را تعریف می‌کند.

ناظران ماه: معجزه رمضان شیرین، نوشته رضا جلالی: شیرین دختر 9 ساله ایرانی که در آمریکا زندگی می‌کند می‌خواهد همانند دیگر اعضای خانواده‌اش از جمله برادر بزرگترش روزه بگیرد.

 

 

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3