کد خبر : 222

ژاوی هرناندز، اسطوره باشگاه فوتبال بارسلونا در فعالیتهای خیریه ای شرکت دارد و در مراسم های مختلف از هنرپیشه‌های سینما و ستارگان فوتبال و تنیس می‌خواهد در فعالیت‌های انسان دوستانه مشارکت کنند.

ژاوی هرناندز، اسطوره باشگاه فوتبال بارسلونا که مهندس تیکی تاکا نامیده می‌شود در فصل 2014-2015 از این تیم جدا شد تا در باشگاه السد قطر بازنشسته شود. او قهرمان انسان‌دوستی است و تاکنون پنج جایزه بیشترین کمک مالی را از یونیسف دریافت کرده است. 

تاسیس چهار بنیاد خیریه در سکوت

ژاوی هرناندز در زمان حضور در باشگاه باسلونا دست‌کم چهار بنیاد خیریه تاسیس کرد که توسط هیات امنایی که چهار سال یک بار انتخاب می‌شوند اداره می‌شوند. او با حضور در مراسم مختلف از هنرپیشه‌های سینما و ستارگان فوتبال و تنیس می‌خواست در فعالیت‌های انسان دوستانه مشارکت کنند. همچنین شش بیمارستان بزرگ شهر بارسلون نیز با استفاده از کمک‌های مالی ستاره فوتبال کاتالونیا به مدرن‌ترین تجهیزات درمانی مجهز شدند.

میهمان ویژه برنامه‌های خانوادگی

ستارگان فوتبال جهان به‌ندرت در برنامه‌های خانوادگی رادیو و تلویزیون شرکت می‌کنند اما ژاوی به‌صورت هدفمند در این برنامه‌ها حضور می‌یافت و از حفظ کانون خانواده سخن می‌گفت. او بالافاصله پس از ترک باشگاه بارسلونا بیش از هر فوتبالیست دیگری در برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی حاضر می‌شود و یکی از مجری‌های برنامه اجتماعی شبکه 3 تلویزیون اسپانیاست.

 

 

 

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3