کد خبر : 232

هفته نامه شهر امید در هفتمین شماره خود نوشت:

توزیع سبدهای ارزاق حمایتی توسط جامعه خیریه امام محمدباقر(ع) اصفهان با حضور جمعی از مسؤولان با هدف حفظ ارزش‌ها و سنت‌های اسلامی در جامعه برگزار شد.

مراسم آغاز توزیع سبدهای ارزاق حمایتی توسط جامعه خیریه امام محمدباقر(ع) اصفهان با حضور جمعی از مسؤولان برگزار شد.

در این مراسم احمد شریعتی نایب‌رییس شورای اسلامی شهر اصفهان بابیان اینکه کمک به خیرین جزو سیره ائمه اطهار ازجمله حضرت علی(ع) است، گفت: باید ارزش‌ها و سنت‌های اسلامی را در جامعه حفظ و آن‌ها را نشر و ترویج داد.

وی افزود: فردی را می‌شناسم که با کمک خیریه امام محمدباقر(ع) توانست فوق تخصص خود را اخذ کند و اکنون در یکی از مناطق محروم کشور در حال خدمت است و این در حالی بود که نزدیکان همین فرد وقتی او بضاعت مالی نداشت نسبت به او بی‌توجه بودند.

 

عضو شورای شهر اصفهان در پایان ابراز امیدواری کرد با کمک خیرین بتوان به کسانی که توانایی مالی ندارند کمک کرد تا در زمینه علمی گام بردارند. در پایان این مراسم نیز رضا امینی رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: توفیق داریم در شهری خدمت کنیم که بیش از 400 خیریه در آن فعالیت می‌کنند و هریک مأموریت‌های مجزایی را برای کمک به محرومان برعهده ‌دارند. وی افزود: ما باید به سمت پیشگیری از آسیب‌ها حرکت کنیم و باید در اقتصاد اسلامی شهری، منابع به‌صورت عادلانه بین مرم هزینه شود، هرچند به لحاظ کمی به صفر نخواهد رسید. رییس شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: خیریه‌هایی که در شهر فعالیت دارند، کوچک‌ترین زاویه‌ای با یکدیگر نداشته و به صورت‌های متنوع در حال خدمت هستند.

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3