کد خبر : 234

هفته نامه شهر امید در هفتمین شماره خود نوشت:

بازارچه خیریه «کسب حلال» به همت مرکز خدمات رفاهی و اجتماعی منطقه 15 با ایجاد فضای مناسب به منظور فروش و عرضه تولیدات و محصولات کارآفرینان و خیرین برپا شده و بخشی از درآمد حاصل از فروش محصولات برای کمک به نیازمندان اختصاص می یابد.

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 15 از راه‌اندازی بازارچه خیریه «کسب حلال» در آستان مقدس امامزاده سیده ملک خاتون همزمان با روزهای پنج شنبه و جمعه ماه مبارک رمضان خبر داد.

ابوالفضل حیدری با اعلام مطلب فوق افزود: این بازارچه به همت مرکز خدمات رفاهی و اجتماعی منطقه به مدت 8 روز با ایجاد فضای مناسب به منظور فروش و عرضه تولیدات و محصولات کارآفرینان و خیرین برپا شده و بخشی از درآمد حاصل از فروش محصولات برای کمک به نیازمندان اختصاص می‌یابد. معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه در تشریح دیگر فعالیت‌های این اداره در ماه ضیافت الهی خاطر نشان کرد: اهداء سبدکالا، اهداء البسه، توزیع نان رایگان، ویزیت رایگان پزشکی و برگزاری مراسم افطاری از جمله برنامه‌هایی است که در ماه مبارک با هدف کمک به افراد عضو در سامانه حامی منطقه (نیازمندان، ایتام، کودکان‌کار) و زنان سرپرست خانوار اجرا می‌شود.

حیدری با اشاره به برگزاری مراسم گلریزان، جشنواره غذا جشن میلاد امام حسن مجتبی ویژه کودکان‌کار و ایتام و جشن عید سعید فطر ویژه مددجویان مجتمع بهاران افزود: برنامه‌ها طبق پیش‌بینی‌های به عمل آمده در محلات منطقه برگزار خواهد شد.

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3