کد خبر : 236

هفته نامه شهر امید در هفتمین شماره خود نوشت:

موسسه خیریه سلامت ژیوار حلوان سرپل ذهاب برای حمایت از بیماران سرطانی نیازمند با هدف ارایه خدمات رایگان درمانی، پزشکی، بهداشتی و مشاوره‌ای به بیماران تاسیس شد.

موسسه خیریه سلامت ژیوار حلوان در راستای کمک‌رسانی به بیماران سرطانی با حضور فرماندار و برخی مسوولان محلی در سرپل ذهاب راه‌اندازی شد. فرماندار سرپل ذهاب در آیین گشایش این موسسه خیریه در سخنانی گفت: تشکلی که در راستای کمک به بیماران سرطانی در شهرستان شکل گرفته است می‌تواند در راستای رسیدن به اهداف مقدس اسلامی بسیار کارگشا باشد.

مدیر موسسه سلامت ژیوار حلوان سرپل ذهاب نیز گفت: این موسسه برای حمایت از بیماران سرطانی نیازمند شکل گرفته و توجه خود را معطوف به این بیماران به‌ویژه کودکان سرطانی کرده که در حوزه‌های جذب حامی و امور خیریه، مراقبت و پیشگیری از این بیماری فعالیت می‌کند. ستار باب افزود: رسالت سازمانی این موسسه ارایه خدمات رایگان درمانی، پزشکی، بهداشتی و مشاوره‌ای به بیماران شهرستان است.

وی گفت: در این موسسه خیریه، 9 کادر پزشکی، روانپزشک و پرستار بیمارستان شهدای سرپل ذهاب به صورت نهاد مستقل و غیرانتفاعی مشغول فعالیتند که با همت والای خیران و با تکیه بر مشارکت و حمایت اقشار مختلف مردم از طریق حمایت‌های مالی و معنوی اداره می‌شود. وی ادامه داد: با اطلاع‌رسانی و برنامه‌ریزی در حوزه آموزش‌های پیشگیرانه، می‌کوشیم تا در کاهش نرخ ابتلای افراد به سرطان در استان کرمانشاه به‌ویژه در شهرستان سرپل ذهاب مشارکت داشته باشیم.

مدیر موسسه ژیوار حلوان سامانه اینترنتی www.sarpol-csi.ir را پل ارتباطی بین این موسسه با مردم خیّر و نیکوکار شهرستان معرفی کرد و گفت: مردم خیّر و نوع‌دوست این شهرستان می‌توانند حمایت‌های مالی خود را به صورت نقدی به شماره حساب 6037991899669281 به نام موسسه سلامت ژیوار حلوان ، واریز کنند. سرپل ذهاب با بیش از 85 هزار تن جمعیت در غرب استان کرمانشاه واقع شده است.

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3