کد خبر : 253

هفته نامه "شهر امید" در هشتمین شماره خود نوشت:

هنرمندان و پیشکسوتان ایرانی بر اساس خلق و خوی ایرانی خود در ماه مبارک به امور نیک می پردازند.

علی پروین در افطاری رفتگرها

علی پروین در روزهایی که برخی از بازیکنان و هنرمندان برای حضور در اماکن خیریه مطالبات مالی دارند با حضوری متواضعانه در مراسم افطاری گروهی از کارگران شهرداری تهران روی دیگری از انسان دوستی و فعالیت‌های خیرخواهانه را نشان داد.

 در پایان این مراسم علی پروین گفت تا امروز که 13 روز از ماه رمضان گذشته است 20 جا افطاری دعوت شده وبعضی شبها 2 جا و3 جا رفته‌ام اما هیچ‌جا به اندازه سفره ای که امشب میهمانش بودم و بین این بچه‌ها  برایم لذت‌بخش نبوده است. امشب غصه‌ام  این بود که مبادا به این مراسم نرسم اما رسیدم و با این بچه‌های رفتگر حال خوش عجیبی داشتم.

 

هنرمندان و ورزشکاران در مراسم خیریه کودکان کار

مهاجم فصل گذشته استقلال در کنار برخی از هنرمندان در مراسم خیریه حاضر شد.آرش برهانی در مراسمی که برای حمایت از کودکان کار برگزار می‌شد، در کنار برخی از هنرمندان از جمله پوریا پورسرخ، الهام پاوه ونژاد، پرستو صالحی و... حضور داشت. در این مراسم مهاجم فصل گذشته استقلال با هنرمندان برخورد گرمی داشت و دقایقی با آنها صحبت کرد. همچنین همسر مرحوم ناصر حجازی نیز از میهمانان ویژه مراسم این برنامه بود.

 

رضا صادقی در جمع کودکان کار کوره‌های آجرپزی

رضا صادقی خواننده در کانال تلگرام خود عکس‌هایی از حضورش در جمع کودکان کار کوره آجرپزی شمس‌آباد را منتشر کرد و نوشت: دریغ از حتی یک در که مانع آتش و باد بشود... آقایون در دفتر‌های زیباتون و باز کنید و بیاین ببینید. لطفا! اینجا شمس آباد در کوره آجرپزی، این بچه‌ها جهنم  را لمس میکنن و بهشت را خواب می‌بینن...

 

پارکینگ زنان دارای فرزند

یک هایپر مارکت در تهران قسمتی از پارکینگ خود را به مادرانی اختصاص داده است که بچه همراه دارند؛ این پارکینگ نزدیک پله برقی است تا مادران مسافت کمتری را با کودک خود طی کنند. این اقدام اگرچه در کشورهای خارجی متداول است اما در ایران اغلب چنین امتیازهایی برای مادران در نظر گرفته نمی‌شود و چنین اقدامی در نوع خود اولین است.

 

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3