کد خبر : 261

هفته نامه "شهر امید" در هشتمین شماره خود نوشت:

کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور طی تفاهم نامه ای برای ساکنین عرصه‌های منابع طبیعی بستر اشتغال فراهم آوردند.

کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور تفاهم نامه همکاری با هدف استفاده از ظرفیت های قانونی کمیته امداد و سازمان جنگل ها در امر حفاظت و احیاء منابع طبیعی و ایجاد مشاغل جایگزین برای ساکنین عرصه‌های منابع طبیعی با استفاده از امکانات کمیته امداد و سازمان جنگل ها امضاء کردند.

تفاهم‌نامه همکاری کمیته امداد و سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور توسط مهندس سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد و خداکرم جلالی، معاون وزیر و رئیس  سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در ۶ ماده برای مدت ۵ سال به امضاء رسید. همکاری در تاسیس تعاونی ها و تشکل های منابع طبیعی و عضویت مددجویان تحت حمایت با همکاهنگی سازمان جنگل ها و کمک در بازاریابی و فروش محصولات تولیدی برای بهره برداران و مجریان طرح های منابع طبیعی و آبخیزداری از جمله تعهدات کمیته امداد است.

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3