کد خبر : 270

هفته نامه "شهر امید" در نهمین شماره خود نوشت:

مرکز دیالیز انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان با کمک خیران استان راه‌اندازی شد.

مدیر عامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان از برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی مرکز دیالیز انجمن با کمک خیران خبر داد و گفت: مرکز دیالیز زیر نظر انجمن در شهریورماه سال جاری راه‌اندازی می‌شود.

محمدرضا طهماسبی از برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی مرکز دیالیز انجمن کلیوی خبر داد و اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده مرکز دیالیز انجمن در شهریورماه راه‌اندازی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مرکز دیالیز انجمن کلیوی استان زنجان با کمک خیران احداث و راه‌اندازی می‌شود، اضافه کرد: این مرکز دیالیز با گنجایش 30 تخت راه‌اندازی می‌شود.

مدیر عامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان تاکید کرد: همه تجهیزات و خدمات مرکز دیالیز متعلق به انجمن مطابق با استانداردهای بین‌المللی طراحی شده و خدمات درمانی و معیشتی این انجمن نیز در آن جا متمرکز می‌شود.

وی با بیان اینکه مسؤولیت هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا بر عهده مدیریت انجمن کلیوی است، ادامه داد: سالن ورزشی این انجمن به تجهیزات ورزش‌های آمادگی جسمانی و ایروبیک مجهز شده و به صورت رایگان در خدمت بیماران قرار می‌گیرد.

طهماسبی با تاکید بر ارائه خدمات مشاوره‌ای و حقوقی رایگان به بیماران زیر پوشش انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان خاطرنشان کرد: واحد ارائه آموزش‌های مهارت‌محور از جمله خیاطی هم زیر نظر کمیته بانوان این انجمن دایر شده است که سفارش دوخت پوشاک هم قبول می‌کند.

مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان با تاکید بر نیاز مالی بیماران زیر پوشش انجمن ادامه داد: انجمن با قبول زکات فطریه، برای رساندن آن به بیماران نیازمند برنامه‌ریزی‌هایی را انجام داده است.

طهماسبی تعداد بیماران زیر پوشش حمایت انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان را یک هزار و 428 بیمار اعلام و تاکید کرد: 327 نفر از این مجموع بیمار دیالیزی هستند.

طهماسبی با بیان اینکه انجمن حمایت از بیماران کلیوی نخستین انجمن خیریه فعال در حوزه سلامت استان بوده است، خاطرنشان کرد: چهارم تیرماه نخستین سالگرد حاج مصطفی قاسمی بنیانگذار انجمن کلیوی ایران است که این انجمن را 35 سال قبل راه‌اندازی کرده و با وجود اینکه خود نیز بیماری کلیوی داشته است، زمینه حمایت از این بیماران را فراهم کرده است.

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3