کد خبر : 280

هفته نامه "شهرامید" در دهمین شماره خود نوشت:

نمایشگاه خیریه صنایع دستی رشت با حضور مهتاب کرامتی برگزار گردید. عواید حاصل از این نمایشگاه به پرورشگاه مژدهی رشت اختصاص میابد.

به ابتکار شهرداری رشت، نمایشگاه صنایع‌دستی جهت کمک به پرورشگاه مژدهی، در رشت برگزار شد. در این نمایشگاه که به همت مرکز خلاقیت و نوآوری شهر خلاق رشت برگزار شد، با حضور مهتاب کرامتی، بازیگر برجسته سینما و سفیر یونیسف، شهردار رشت و جمعی از مسئولین استان، آثاری از کارگاه آموزشی نادره حکیم ‌الهی، سنگ‌تراش و سفالکار به فروش گذاشته شد. حکیم ‌الهی، هنرمند سنگ‌تراش، مادر ترانه علیدوستی، بازیگر موفق سینمای ایران است که از دو سال پیش در گیلان زندگی می‌کند. او ماه گذشته یک کارگاه آموزشی سفال در رشت برگزار کرد و آثار خلق شده در آن کارگاه همراه با کارهایی از خود خانم حکیم الهی، ساعت ۱۸ تا ۲۱ روز دوشنبه ۱۴ تیرماه در معرض فروش قرار گرفت. مکان این نمایشگاه در بافت فرهنگی تاریخی مرکزی شهر رشت، ابتدای خیابان سعدی، جنب ساختمان خانه فرهنگ و هنر رشت  بود. عواید حاصل از فروش این حراجی که با همکاری شهرداری رشت برگزار شد، به پرورشگاه مژدهی اختصاص داده خواهد شد.

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3