کد خبر : 292

هفته نامه "شهر امید" در یازدهمین شماره خود نوشت:

نائب رئیس موسسه خیریه خانه آرزوهای آبی هرمزگان از برگزاری کنسرت خیریه «صدای کودکان‌کار» در بندرعباس خبر داد و گفت: عواید این کنسرت صرف راه‌اندازی بازارچه ارزان‌فروشی جهت اشتغال کودکان‌کار و زنان سرپرست خانوار می‌شود.

محسن بختیار، نایب رئیس موسسه خیریه خانه آرزوهای آبی هرمزگان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در بندرعباس با بیان اینکه موسسه خیریه خانه آرزوهای آبی با شعار «ایجاد استقلال برای مددجویان» از اردیبهشت سال گذشته فعالیت رسمی خود را در هرمزگان آغاز کرد، افزود: در حال حاضر 70 نفر از کودکان کار و زنان سرپرست خانوار تحت حمایت این موسسه قرار گرفته اند.

وی از کودکان کار و زنان سرپرست خانوار به عنوان جامعه هدف موسسه خیریه خانه آرزوهای آبی نام برد و عنوان کرد: ایجاد شغل مناسب و پایدار برای کودکان کار و زنان سرپرست خانوار از اهداف شکل گیری این موسسه است.

 

بختیار گفت: کنسرت خیریه«صدای کودکان کار» چهارم مرداد ماه سال جاری طی دو سانس در تالار شهید آوینی بندرعباس برگزار شد و «پیام قائدی» و «هومن اژدری» نیز خوانندگی آن را بر عهده داشتند.

وی افزود: در این کنسرت، کاری جدید در قالب تلفیقی از موسیقی راک مدرن با موسیقی سنتی بندری اجرا شد.

نائب رئیس موسسه خیریه خانه آرزوهای آبی هرمزگان تصریح کرد: عواید حاصل از برگزاری این کنسرت نیز به‌طور کامل به نفع کودکان کار و  زنان سرپرست خانوار هزینه خواهد شد.

 

وی، راه اندازی آشپرخانه بیرون بر، تولیدی پوشاک و تولیدی صنایع دستی خانه به خانه را از دیگر طرح های موسسه در راستای ایجاد اشتغال مناسب و پایدار برای استقلال مالی جامعه هدف برشمرد و از مسئولان و خیرین خواست این موسسه را در جهت دستیابی به اهداف مورد نظر همراهی کنند.

خبرگزاری شبستان

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3