کد خبر : 295

هفته نامه "شهر امید" در یازدهمین شماره خود نوشت:

کریس کوک که مدیربخش ارتباطات دو وب‌سایت فعال بازی‌های ویدیویی در بریتانیا است، قصد دارد تا در حرکتی عجیب بیش از ۴۸ ساعت فیفا ۱۵ بازی و برای موسسات خیریه پول جمع‌آوری کند.

ظاهرا کمک‌های خیرخواهانه در برخی نقاط دنیا حد و مرز خاصی ندارند. شخصی به نام کریس کوک که مدیربخش ارتباطات دو وب‌سایت فعال بازی‌های ویدیویی در بریتانیا است، قصد دارد تا در حرکتی عجیب بیش از ۴۸ ساعت فیفا ۱۵ بازی و برای موسسات خیریه پول جمع‌آوری کند.  

کوک، یکی از فعالان رسانه‌ای بازی‌های ویدیویی و شیفته بازی‌های فیفا است. او با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد برنامه‌‌ای برای راه‌‌اندازی کمپین جمع‌‌آوری کمک‌های خیرخواهانه، برای نهادی به نام Special Effect را اجرا خواهد کرد.

این موسسه به کودکان و مبتلایان به بیماری‌های صعب‌العلاج کمک می‌کند تا از بازی‌های ویدیویی لذت ببرند.

این کمپین قرار است در روزهای 20 و 21 ماه جولای سال جاری در محله دالستون در شمال شهر لندن برگزار ‌شود و کوک قرار است دو روز کامل را به بازی فیفا ۱۵ مشغول شود.

افرادی که برای تماشای این رویداد خواهند رفت می‌توانند کمک‌های نقدی‌شان را به این کمپین اهدا کنند.

کوک در گفت و گو با شبکه بی بی سی گفت: «تصور این که بتوانم ۴۸ ساعت بازی کنم سخت است اما تلاش می‌کنم تا با شکستن رکورد، پول خوبی برای موسسه خیریه جمع‌آوری کنم.»

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3