کد خبر : 313

هفته نامه "شهر امید" در سیزدهمین شماره خود نوشت:

هدف از برگزاری اردوهای جهادی آشنایی جوانان با فرهنگ احسان و نیکوکاری و دستگیری از افراد نیازمند است که قطعا می‌تواند در زندگی آنها نقش مهمی‌ داشته باشد.

عباس اخلاقی مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با اشاره به آغاز اردوهای جهادی در ایام تابستان با حضور دانشجویان به خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: امسال بیش از یک هزار و 500 نفر از دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی استان کرمانشاه در این طرح شرکت می‌کنند.

 

به گفته مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه، دانشجویان اعزام شده به مناطق محروم استان کرمانشاه به انجام کارهای مختلفی در زمینه عمرانی، بهداشتی، درمانی، اقتصاد مقاومتی، فرهنگی و آموزشی مشغول می‌شوند.

 

این مقام مسئول با بیان اینکه اعزام دانشجویان به مناطق محروم استان تا پایان سال جاری و در دوره‌های مختلف ادامه دارد، افزود: امسال تاکنون پنج دوره اعزام دانشجو به مناطق محروم استان برگزار شده است.

وی اضافه کرد: سال گذشته نزدیک به دو هزار نفر از دانشجویان استان طی فواصل زمانی مختلف در قالب اردوهای جهادی به مناطق محروم استان اعزام شدند.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه تأکید کرد: بازسازی و ساخت مساجد، مدارس، خانه عالم، ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان از جمله اقدامات انجام گرفته از سوی دانشجویان اعزام شده به مناطق محروم است.

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3