کد خبر : 345

هفته نامه "شهر امید" در شانزدهمین شماره خود نوشت:

«حبیب کاشانی»، عضو شورای اسلامی شهر تهران می گوید: ما باید به سمتی برویم که شش میلیون مددجوی تحت‌پوشش کمیته امداد به صفر برسد.

«حبیب کاشانی»، عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه ایران یک درصد جمعیت و یک درصد جغرافیای کل دنیا را دارد، گفت: 8 درصد کل منابع دنیا در ایران قرار دارد بنابراین با داشتن چنین منابعی می‌توانیم رفاه خوبی برای مردم فراهم کنیم.

عضو شورای اسلامی شهر تهران بر اساس اعلام وزیر تعاون اعلام کرد: حقوق کمتر از یک میلیون و 800 هزار تومان زیر خط فقر است بنابراین باید برای توانمندسازی مددجویان اقدام شود.

کاشانی ادامه داد: از رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) انتظار داریم تا برنامه‌های پنج ساله ارایه کنند و در قالب این برنامه به توانمندسازی مددجویان بپردازند تا هرساله تعدادی از مددجویان به خودکفایی برسند و دیگر نیازی به حمایت کمیته امداد و سازمان‌های خیریه نداشته باشند، چراکه آمار نیازمندان در بهزیستی و کمیته امداد باید به حداقل برسد.

همچنین کاشانی خطاب به رییس کمیته امداد گفت: اگر قصد دارید کمیته امداد را به شهرداری دهید ما حاضریم شهرداری را به کمیته امداد بدهیم. اگر کمیته امداد با شهرداری تهران تعامل داشته باشد قیمت املاک این نهاد چندین برابر می‌شود، ما باید به سمتی برویم که شش میلیون مددجوی تحت‌پوشش کمیته امداد به صفر برسد.

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3