کد خبر : 347

هفته نامه "شهر امید" در شانزدهمین شماره خود نوشت:

کمپین «یک هدیه، یک لبخند» فقط اهدای یک اسباب‌بازی نیست، بلکه آغاز یک فرآِیند انسان دوستانه در راستای حل مسائل و معضلات اجتماعی است.

مسئول کمپین «یک هدیه یک لبخند» با بیان اینکه این کمپین در نظر دارد با تکیه بر حس نوعدوستی ایرانیان با اهدای یک اسباب‌بازی به کودکان نیازمند، شادی را به ‌صورت بچه‌های سرزمینمان برگرداند، گفت: ما در این طرح بر این باوریم که حمایت و توجه به کودکان اساس پیشرفت بشر است و توجه کافی در سنین کودکی باعث پایه‌گذاری شخصیت محکم‌تری برای آینده افراد است.

 

بشیری تاکید کرد: این اقدامی نمادین در راستای ترویج فرهنگ توجه به کودکان نیازمند است. در این کمپین همه با هم می‌خواهیم با اهدای یک هدیه عروسک، اسباب‌بازی و ... لبخند کودکانه از آن‌ها هدیه بگیریم و موجب شادی دل همه فرزندان نیازمند سرزمینمان باشیم.

ما بر آن هستیم با جمع‌آوری هدایا از طریق قلک‌های شادی، تبلیغات میدانی و مجازی افکار عمومی را درباره شاد کردن دل کودکان نیازمند حساس کنیم.

بشیری افزود: عروسک و اسباب‌بازی‌های جمع‌آوری‌شده بعد از تفکیک، شست‌وشو و بسته‌بندی به کودکان نیازمند اهدا می‌شود.  در فاز بعد اجرایِ کمپین «یک هدیه، یک لبخند» با توجه به شرایط نحوه عملکرد کمپین بشردوستانه، طرح‌های کاربردی صورت خواهد پذیرفت و قلک‌های شادی در کنار جمع‌آوری اسباب‌بازی و عروسک برای کودکان، کتاب و لباس‌های بچگانه اهدایی را نیز جمع‌آوری خواهند کرد.

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3