کد خبر : 363

هفته نامه "شهر امید" در هجدهمین شماره خود نوشت:

به لطف کمک‌های خیرین و با مشارکت‌های مردمی ۱۶ مدرسه در استان اردبیل آماده افتتاح است.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: تا مهرماه امسال از محل کمک‌های خیرین ۱۶ مدرسه با ۷۶ کلاس درس آماده افتتاح است و سعی می‌کنیم تا آخر امسال ۱۴ مدرسه را نیز با ۶۳ کلاس درس تکمیل و تحویل دستگاه بهره‌بردار دهیم.

دولت لطفی گفت: با توجه به اینکه ما در بیشتر مدارس با دغدغه‌ها و مشکلاتی در ارتباط با تعمیر، تجهیز، آسفالت و ایزوگام پشت‌بام روبه‌رو بوده‌ایم، از فرصت فصل تابستان و تعطیلی مدارس استفاده کردیم تا با تأمین قیر رایگان و تبدیل آن به قراردادی برای تهیه ایزوگام پشت‌بام تمام مدارس استان را تجهیز و مناسب‌سازی کنیم.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: در کل استان اردبیل بیش از یک‌هزار و ۶ کلاس درس در قالب تخریب و بازسازی به مرحله مقاوم‌سازی رسیدند که از این تعداد ۴۳۷ کلاس درس تکمیل شده است.

او در ادامه گفت: ۸۹ کلاس درس نیز در این زمینه در مرحله مقاوم‌سازی و بازسازی است.

لطفی اضافه کرد: در یک سال اخیر ۱۷۰ پروژه مدرسه‌سازی در دستور کار نوسازی بوده که ما ۳۰ پروژه را با ۲۰۵ کلاس درس تحویل دادیم و مابقی ۱۴۰ پروژه نیز در حال اجراست که پیش‌بینی می‌کنیم تا آخر امسال و اوایل سال آینده این پروژه‌ها مورد بهره‌برداری قرار گیرند.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل از در دست اجرا بودن ۴۴ پروژه مدرسه‌سازی به همت خیرین و با مشارکت‌های مردمی خبر داد و گفت: کلیه ساخت‌وسازهای ما بر اساس آخرین استانداردهای ۲۸۰۰ انجام می‌شود که ضوابط نشریه ۲۳۲ در طراحی‌ها مدنظر قرار می‌گیرد.

 

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3