کد خبر : 374

هفته نامه "شهر امید" در هجدهمین شماره خود نوشت:

بازیکنان باشگاه چلسی از جمله کاستا و ویلیان به کودکان یتیم و موسسات خیریه کمک میکنند.

در شرایطی که رسانه‌های داخلی و خبرگزاری‌ها از رفتارهای خشونت‌آمیز روی کاستا در زمین بازی سخن می‌گویند، بهتر است بدانید که او و ویلیان، هم‌تیمی‌اش در باشگاه فوتبال چلسی قلب مهربانی دارند و نقش زیادی در کمک به خیریه‌ها ایفا می‌کنند.

پس از اتفاقاتی که در مسابقه دو تیم چلسی و آرسنال در فصل گذشته افتاد و طرفداران آرسنال کاستا را هو کردند، اما تنها هوادار آرسنال که او را از صمیم قلب دوست دارد، مالک موسسه‌ای خیریه است.

این هوادار آرسنال که تلاش می‌کرد هزینه‌های مالی موسسه‌اش را تامین کند، اعلام کرد دیگو کاستا و ویلیان با خودروهای شخصی‌شان به خانه‌اش آمده‌اند و هر کدام 50 هزار پوند به او کمک کرده‌اند.

بیلی رامهار گفت: «مدت‌هاست که طرفدار آرسنال هستم و با زیر و بالای این باشگاه آشنایی دارم. با کمک همسرم یتیم‌خانه کوچکی را در لندن اداره می‌کنم. ما ثروتمند نیستیم و چرخاندن یتیم‌خانه بدون کمک خیران بسیار دشوار است.»

او افزود: «پس از این‌که در ماه گذشته میلادی با انتشار بیانیه‌ای اعلام ورشکستگی کردم، فردی پس از برقراری تماس تلفنی به همراه دوستش به منزل ما آمد. خودروهای بی ام و گران‌قیمتشان را مقابل خانه پارک کردند و به محض خارج شدن از خودرو آن‌ها را شناختم. ویلیان و روی کاستا بودند که هر یک 50 هزار دلار به همراه 60 تخته پتو اهدا کردند.» 

بیلی با انتشار مقاله‌ای با عنوان «عاشقان آبی‌پوش» در مجله باشگاه آرسنال از انسان‌دوستی و فعالیت‌های خیرخواهانه فوتبالیست‌های باشگاه چلسی تشکر کرد.

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3