کد خبر : 376

هفته نامه "شهر امید" در نوزدهمین شماره خود نوشت:

با فرا رسیدن سال تحصیلی موسسه خیریه جامع امام علی (ع) در مراسمی تحت عنوان کارگروه مهرانه سبد کالای تحصیلی به 110 دانش‌آموز و دانشجو توزیع کرد.

طاهره حق‌طلب، با اشاره به فرا رسیدن سال تحصیلی جدید گفت: با توجه به فعالیت‌های این نهاد روزهای گذشته در مراسمی تحت عنوان کارگروه مهرانه سبد کالای تحصیلی که شامل لوازم‌التحریر، کیف، کفش، کتب درسی و کارت هدیه نقدی بود بین 110 دانش‌آموز و دانشجو توزیع شد.

او با اشاره به اینکه در این مراسم خیران نیز حضور داشتند، افزود: 250 مددجو و 150 نفر از خیران که با این نهاد همکاری مستمر دارند در این جشن حضور داشتند.

قائم‌مقام مؤسسه خیریه جامع امام علی(ع) گفت: کمک به افراد تحت‌پوشش و حمایت این مؤسسه در سراسر سال نیز با عناوین مختلف ادامه دارد و رسیدگی به مسائل و مشکلات این افراد که بیشتر جزو خانواده‌های بی‌سرپرست، خودسرپرست و بدسرپرست هستند با جدیت دنبال می‌شود.

حق‌طلب ادامه داد: خدمات مؤسسه به افراد تحت حمایت و پوشش در سه بخش پزشکی، مشاوره‌ای و حمایتی در حوزه‌های فردی و اجتماعی انجام می‌شود.

قائم‌مقام مؤسسه خیریه جامع امام علی(ع) گفت: تمام خدمات این مؤسسه به‌صورت رایگان در اختیار افراد تحت‌پوشش قرار می‌گیرد، خدمات پزشکی مانند ویزیت رایگان، معاینات تخصصی، جراحی، بستری، تأمین دارو و وسایل توان‌بخشی، همچنین خدمات حمایتی مانند تأمین جهیزیه، ودیعه مسکن، تعمیر مسکن، ارائه سبد کالای خوراکی و پوشاکی از دیگر خدماتی است که توسط خیران و با همکاری این مؤسسه به این افراد ارائه می‌شود.

حق‌طلب افزود: در پایان این مراسم از تعداد 30 دانش‌آموز برتر تجلیل شد و هدایای نقدی نیز به ‌تمامی دانش‌آموزان و دانشجویان حاضر در این مراسم که تحت پوشش و حمایت این موسسه بودند، ارائه شد.

 

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3