کد خبر : 398

هفته نامه "شهر امید" در بیستمین شماره خود نوشت:

محک همه‌ساله به مناسبت آغاز سال تحصیلی با برگزاری جشن‌هایی برای فرزندانش به آن‌ها بسته یا هزینه لوازم‌التحریر اهدا می‌کند تا شوق آموختن در وجودشان پویاتر شود.

کودکان مبتلا به سرطان محک در جشنی با همراهی گروه‌های نمایشی و موسیقی، زیر سقف بیمارستان به استقبال ماه مهر رفتند.

آغاز سال تحصیلی برای کودکان محک نویدبخش اتاق‌هایی است که با حضور معلمان داوطلب رنگ کلاس درس می‌گیرند. تخت‌های بستری، راحت‌ترین نیمکت‌ها می‌شوند و دفتر و کتاب‌ها کنار میزهای دارو جا خوش می‌کنند تا کودکان مبتلا به سرطان در دوران درمان از روند عادی زندگی دور نشده و برای زندگی پر امید در آینده آماده شوند.

به همین منظور محک همه‌ساله به مناسبت آغاز سال تحصیلی با برگزاری جشن‌هایی برای فرزندانش به آن‌ها بسته یا هزینه لوازم‌التحریر اهدا می‌کند تا شوق آموختن در وجودشان پویاتر شود. اهدای هزار بسته لوازم‌التحریر به کودکان مبتلا به سرطان نیز بخشی از برنامه امسال محک به مناسبت آغاز سال تحصیلی 1395 بود.

نیکوکاران ایران 25 سال است که کودکان مبتلا به سرطان محک را با حمایت درمانی و رفاهی یاری می‌دهند تا ضمن رسیدن به‌سلامتی، کیفیت زندگی آن‌ها به خاطر سرطان آسیب نبیند. قهرمانان کوچک مبارزه با سرطان در روزهای درمان تا رسیدن به‌سلامتی، پر امید قدم برمی‌دارند تا بدانند، بخوانند و بنویسند که سرطان، پایان زندگی نیست.

 

 

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3