کد خبر : 400

هفته نامه "شهر امید" در بیستمین شماره خود نوشت:

آقای رابینسون ۵۱ ساله سوار بر بت موبیل - خودروی سیاه‌ رنگی که به شکل خودروی بتمن درآورده بود - کودکانی که روی تخت بیمارستان بستری شده بودند را غافلگیر می‌کرد.

بتمن نیکوکار در سانحه رانندگی کشته شد

لئونارد رابینسون، مشهور به «بتمن نیکوکار» با پوشیدن لباس بتمن و مراجعه به بیمارستان‌ها کودکان بیمار را شاد می‌کرد. او در 51 سالگی در حال بازگشت از مراسم خیریه در سانحه رانندگی درگذشت.

لئونارد رابینسون در سال‌های گذشته با پوشیدن لباس بتمن، ابرقهرمان آمریکایی و مراجعه به بیمارستان‌ها، مدارس و حضور در مراسم خیریه کودکان بیمار آمریکایی را شاد کرد و لبخند به لب‌هایشان آورد.

 

بتمن، ابرقهرمانی زمینی

لئونارد رابینسون پس از مشاهده علاقه وافر پسرش به بتمن، فعالیتش به‌عنوان بتمن نیکوکار را در سال ۲۰۰۱ آغاز کرد. او زمانی که لباس بتمن به تن نداشت، در شرکتی خدماتی کار می‌کرد.

لئونارد رابینسون زمانی بتمن را تنها ابرقهرمان فاقد قدرت خارق‌العاده دانسته و گفته بود همین ویژگی موجب شده تا کودکان با بتمن همذات‌‌پنداری کنند.

او از این‌که لبخند به لب‌های کودکان بیاورد، شادمان بود و گفت: «هیجان‌زده شدن و خندید‌ن کودکان بیمار روحم را شاد می‌کند.»

لئونارد رابینسون به‌طور متوسط ۱۸ بار در سال با پوشیدن لباس بتمن در مراسم خیریه شرکت می‌کرد و به کودکان بیمار علاوه بر اسباب‌بازی، امیدواری و جسارت می‌داد.

او سالانه 25 هزار دلار برای فعالیت‌های خیرخواهانه‌اش هزینه می‌کرد.

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3