کد خبر : 411

هفته نامه "شهر امید" در بیست و یکمین شماره خود نوشت:

بیل کلینتون» که در سال 1992 به ریاست جمهوری ایالات‌متحده رسید اکنون موسسه خیریه‌ای به نام «کلینتون» تاسیس کرده و بیشتر اوقات خود را صرف رسیدگی به امور این موسسه می‌کند.

پس از انتشار کتاب‌های «هیلاری کلینتون»، نامزد حزب دموکرات آمریکا در انتخابات ریاست‌جمهوری آتی این کشور، «بیل کلینتون»، همسر او و رئیس‌جمهور سابق آمریکا اعلام کرد به‌زودی کتاب جدیدی روانه بازار می‌کند.

«بخشش: چگونه هر یک از ما می‌توانیم در تغییر دادن جهان موثر باشیم» عنوان این کتاب است که احتمالا 4 اکتبر سال جاری میلادی توسط انتشارات «کناف» از زیر مجموعه‌های موسسه معتبر «رندم هاوس» منتشر می‌شود.

انتشارات کناف در بیانیه‌ای اعلام کرده است بخشی از سود فروش چاپ اول این کتاب به درخواست نویسنده به امور خیریه و سازمان‌های غیر انتفاعی اهدا می‌شود. قرار است چاپ اول این کتاب در تیراژ 750 هزار نسخه منتشر شود.

به گفته این ناشر، بیل کلینتون که در ماه‌های اخیر در راستای کمک به مبارزات انتخاباتی همسرش در مجامع عمومی ظاهر شده قرار است برای تبلیغ این کتاب نیز به نقاط مختلف آمریکا سفر کند.

در بخشی از این بیانیه «کلینتون» درباره کتابش نوشته است: «من در این کتاب نهایت تلاشم را کرده‌ام تا نشان دهم از طریق موسسات خیریه «کلینتون» چه اهدافی را در آفریقا و در سراسر جهان دنبال می‌کنم.»

«بیل کلینتون» که در سال 1992 به ریاست جمهوری ایالات‌متحده رسید و برای دو دوره چهار ساله در این مقام باقی ماند، اکنون موسسه خیریه‌ای به نام «کلینتون» تاسیس کرده و بیشتر اوقات خود را صرف رسیدگی به امور این موسسه می‌کند.

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3