کد خبر : 424

هفته نامه "شهر امید" در بیست و یکمین شماره خود نوشت:

کیانوش رستمی خواستار توجه و رسیدگی مسئولین به مناطق محروم به‌ویژه روستاها شد و افزود: افتخار می‌کنم از کودکی نان حلال کارگری را خوردم.

قهرمان المپیک ایران بر سکوی اول نیکوکاری

کیانوش رستمی قهرمان وزنه‌برداری المپیک ریو، به همراه جهادگران و مسئولان بسیج سازندگی در اردوی جهادی روستای «گله جار» بخش درود فرامان کرمانشاه حضور یافت و با مردم محروم این روستا دیدار کرد.

رستمی در ابتدای ورود به این روستا مورد استقبال اقشار مختلف مردم قرار گرفت و یکی از اهالی با خواندن دلنوشته‌ای به وی خیر مقدم گفت.

رستمی سپس به همراه اهالی و جهادگران بسیج سازندگی از پروژه در حال ساخت مسجد امام حسین(ع) روستای گله جار بازدید کرد و در اقدامی جهادی خود نیز وارد گود خدمت‌رسانی شده و به جهادگران کمک کرد.

این پهلوان ارزنده کشور در ادامه با حضور در خانه یکی از نیازمندان روستا که معلولیت نیز داشت، در اقدامی خیرخواهانه دو سکه طلا به این خانواده نیازمند هدیه کرد.

این دیدار که همزمان با ایام آغاز سال تحصیلی جدید بود برای کودکان محروم منطقه خبری خوش به همراه داشت و آن هم گرفتن هدیه از دستان قهرمان المپیک بود که کیانوش رستمی با تقدیم هدایایی به این کودکان خوشحالی  را به خردسالان منطقه هدیه داد.

 قهرمان المپیک ریو 2016 در این دیدار به خبرنگاران، گفت: با افتخار می‌گویم یک بسیجی هستم و امیدوارم شرکت در این برنامه فتح بابی باشد برای سایر ورزشکاران و قهرمانان ملی که با حضور در اردوهای جهادی بتوانند انگیزه‌ای باشند برای جوانان جهادگر و دلگرمی محرومین را رقم بزنند.

رستمی خواستار توجه و رسیدگی مسئولین به مناطق محروم به‌ویژه روستاها شد و افزود: افتخار می‌کنم از کودکی نان حلال کارگری را خوردم و با فرهنگ جهادی و کار و تلاش بیگانه نیستم.

قهرمان وزنه‌برداری المپیک ریو  گفت:‌ حضور پیدا کردن در اردوهای جهادی آرامش‌بخش است و برای خدمت‌رسانی همه‌جانبه به مستضعفین در نقاط محروم مسئولین دستگاه‌های اداری کشور باید پا به پای بسیج سازندگی در این امر دخیل باشند و نباید از نقش تاثیرگذار خیرین در این عرصه چشم‌پوشی کرد.

رستمی گفت: درخواستم از مسئولین تلاش در راستای اشتغالزایی برای جوانان مملکت است. بی‌شک این سرمایه‌های متعهد و متخصص می‌توانند با اعتماد و حمایت مسئولین در گسترش عرصه‌های اقتصاد مقاومتی و خودکفایی کشور موثر باشند.

 رستمی در پایان با تاکید بر اهمیت توسعه زیرساخت‌های عمرانی روستاها تاکید کرد: مسئولین  تا جایی که می‌توانند در مواردی همچون ساخت مساجد، مدارس و ... کمک کنند و نسبت به روستائیان بی‌توجه نباشند و از کنار آن‌ها راحت نگذرند.

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3