کد خبر : 457

هفته نامه "شهر امید" در بیست و پنجمین شماره خود نوشت:

خیریه درمانی برومهد با هدف توان­‌یابی و درمان انواع مختلف بیمارهای و برای بهبود وضعیت سلامت تاسیس شده است.

بنیاد خیریه درمانی برومهد با تمرکز بر تامین هزینه­ های درمان و کمک به زندگی بهتر افراد بیمار ساکن در لینکلن شایر انگلستان، بنیان نهاده شده و توسعه ‌یافته است.

 

لینکلن شایر یکی از مناطق تاریخی کشور انگلستان است که برومهد با هدف جلوگیری، توان­‌یابی و درمان انواع مختلف بیمارهای (شامل صدمات جسمی نیز می­شود) و برای بهبود وضعیت سلامت به هر نحو ممکن در آن تاسیس شده است و در حال حاضر نیز مشغول فعالیت است. البته لازم به توضیح است که این نهاد، هم‌اکنون در سرتاسر انگلستان فعال است و فعالیت آن محدود به لینکلن شایر نمی‌شود.

این نهاد از طریق رساندن کمک‌های مالی افراد خیر به افراد یا گروه­های درگیر با بیماری­های مزمن و سخت‌درمان مختلفی که نیازمند کمک‌های مالی و غیرمالی هستند، به اشکال زیر حمایت‌های لازم در زمینه بهداشت و درمان را ارائه می‌کند:

حمایت افراد بیمار و خانواده‌های آنان

از سال 2001، خیریه درمانی برومهد نزدیک به سه هزار نفر را از طریق پرداخت هزینه­‌های درمان و کمک‌رسانی‌های غیرمالی به آن‌ها و خانواده‌هایشان، مورد حمایت قرار داده است. این کمک‌ها به‌صورت پرداخت هزینه‌های تشخیص پزشکی، جراحی و هزینه‌های مشاوره پزشکی و درمان به اشخاص یا خانواده‌های آن‌ها صورت گرفته است:

برومهد با پوشش کمک‌های تشخیص پزشکی، اعم از ام.آر.آی، سی‌تی‌اسکن و اسکن‌های اولتراسوند در روند تشخیص بیماری افراد یا چک‌آپ­ها و مراقبت‌های پس از درمان افراد موثر بوده‌ است. این موضوع بر تشخیص سریع بیماری و جلوگیری از پیشروی آن، به‌خصوص در انواع سرطان‌ها و جلوگیری از متاستاز آن‌ها بسیار ­است.

همچنین کمک‌های برومهد در زمینه انجام جراحی‌ها، شامل جراحی ران و زانو، دیسک کمر، جراحی آب‌مروارید چشم، جراحی‌های اورولوژیک، جراحی‌های عمومی همچون هرنیا، جراحی‌های قلبی و عروقی، جراحی‌های زنان و زایمان، اعم از زایمان طبیعی و سزارین، قابل دسته‌بندی است. در زمینه مشاوره پزشکی و درمان نیز، بنیاد خیریه برومهد، هزینه‌های فیزیوتراپی و مشاوره پزشکی را تحت پوشش قرار می‌دهد.

البته لازم به توضیح است که با توجه به پوشش بیمه همگانی نظام سلامت ملی در بریتانیا یا NHS برای تمامی افرادی که به‌طور قانونی در بریتانیا اقامت دارند، این پوشش‌ها شامل پناهجویان، دانشجویانی که کمتر از شش ماه در بریتانیا ساکن هستند و سایر موارد می‌شود.

حمایت­های گروهی و بر مبنای برنامه

کمک­های برومهد فقط به کمک‌های فردی محدود نمی‌شود. این خیریه برای سه سال خدمات زوال عقل بوستون را تامین مالی می‌کرد و از نظر مالی گروه‌های خودیاری همچون گروه حمایت از بیماران معروف به جوانان لینکلن شایر، باشگاه کمک به افرادی که دچار سکته مغزی شده‌اند و گروه تامین تجهیزات نظافتی کودکانی که از بیماری‌های جدی رنج می‌برند، را تامین می‌کند.

همچنین پروژه‌های بهداشت و درمان انجام شده توسط خیریه‌های محلی شامل پروژه‌های فناوری اطلاعات و سلامت اکو  افراد دارای مشکلات جسمی و ذهنی را نیز مورد حمایت قرار می‌دهد. لازم به ذکر است که خیریه درمانی برومهد، برای نظام سلامت ملی بریتانیا، تجهیزات توان‌یابی را تامین می‌کند تا شرایط توان‌یابی افراد پس از سکته‌های مغزی بهبود یابد و این افراد بتوانند، هر چه سریع‌تر به زندگی عادی خود بازگردند.

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3