کد خبر : 474

هفته نامه "شهر امید" در بیست و ششمین شماره خود نوشت:

موسسه خیریه یوسین بولت با فدراسیون جهانی د‌و‌و‌مید‌ا‌نی در جنبش «د‌و‌و‌مید‌ا‌نی برای دنیای بهتر» همکاری می‌کند.

یوسین بولت، قهرمان د‌و‌و‌مید‌ا‌نی جهان اعلام کرد موسسه خیریه او قرار است بخشی از برنامه «د‌و‌و‌مید‌ا‌نی برای دنیای بهتر» شود که از سوی فدراسیون جهانی به راه افتاده است.

 

بولت هدف از این کار را انجام فعالیت مثبت برای ایجاد تغییراتی در آموزش، فرهنگ و ورزش عنوان کرد.

«د‌و‌و‌مید‌ا‌نی برای دنیای بهتر»، برنامه‌ای اجتماعی است که بر اساس آن سازمان‌هایی ایجاد می‌شوند و از طریق ورزش تغییرات مثبتی را در سراسر جهان ایجاد می‌کنند.

موسسه خیریه یوسین بولت به‌عنوان عضوی از این برنامه می‌تواند بهتر به کانال‌های تجاری و ورزشی دنیا دسترسی پیدا و از این طریق، به نوجوانان و جوانان خدمت‌ کند.

بولت گفت: «افتخار می‌کنم که موسسه خیریه یوسین بولت به‌صورت رسمی با فدراسیون جهانی د‌و‌و‌مید‌ا‌نی در جنبش «د‌و‌و‌مید‌ا‌نی برای دنیای بهتر» همکاری می‌کند. از زمانی که موسسه خیریه تشکیل شده، من و تمامی کارمندان تلاش کرده‌ایم تا بتوانیم به کودکان کمک کنیم تا به آنجا که می‌خواهند برسند. حرکت فدراسیون جهانی پاداشی به تلاش سخت ما است و فرصتی است تا بتوانیم موسسه را گسترش دهیم و جوانان بیشتری را در سراسر دنیا تحت‌تاثیر قرار دهیم.»

سباستین کو، رئیس فدراسیون جهانی دو و میدانی نیز گفت: «خوشحالم که موسسه یوسین بولت با برنامه «د‌و‌و‌مید‌ا‌نی برای دنیای بهتر» همکاری می‌کند. فدراسیون د‌و‌و‌مید‌ا‌نی و یوسین بولت همراه با هم نه تنها زندگی هزاران کودک را تغییر می‌دهند،‌ بلکه تغییرات اجتماعی اساسی ایجاد خواهند کرد. می‌دانم د‌و‌و‌مید‌ا‌نی چقدر می‌تواند تاثیر مثبت داشته باشد و یوسین بولت به‌عنوان یک الگو چگونه می‌تواند بر میلیون‌ها نفر تاثیر بگذارد. بی‌صبرانه منتظر هستیم که با هم کار و تغییرات اساسی ایجاد کنیم.»

«د‌وو‌مید‌ا‌نی برای دنیای بهتر» پایگاهی خواهد شد که اعضای فدراسیون‌ها، سازمان‌های د‌و‌و‌مید‌ا‌نی، اسپانسرها و ورزشکاران در آن هم‌پیمان می‌شوند و تغییرات اجتماعی را ایجاد می‌کنند.

موسسه خیریه یوسین بولت میلیون‌ها دلار در زمینه سلامت و آموزش جوانان در سراسر دنیا به‌خصوص جامائیکا سرمایه‌گذاری کرده است.

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3