کد خبر : 508

هفته نامه "شهر امید" در بیست و نهمین شماره خود نوشت:

کمپین «22 حرکت شنا» در آمریکا راه‌اندازی شده و هدف آن اطلاع‌رسانی در مورد بازنشسته‌های ارتش و بازماندگان جنگ است که در ماه‌های اخیر دست به خودکشی می‌زنند.

تعداد زیادی از افراد سرشناس دنیا از ورزشکاران مشهور گرفته تا ستاره‌های دنیای سینما و موسیقی کمپین خیریه جدیدی را راه‌اندازی کرده‌اند و قصد دارند تا این کمپین را به‌سان کمپین «چالش آب یخ» که دو سال پیش به راه افتاد و هدفش جمع‌آوری بودجه برای کمک به بیماران اسکلروزیس آمیوتروفیک جانبی (یک بیماری عصبی که درمانی ندارد) بود، جهانی کنند. دو سال پیش بود که افراد سرشناس در سراسر دنیا در چالش آب یخ شرکت کردند و افراد دیگری را برای شرکت در این کمپین دعوت کردند و استقبال فراوانی از این کمپین به عمل آمد.

حالا کمپین جدیدی به راه افتاده که البته هدف دیگری را دنبال می‌کند. این کمپین در آمریکا راه‌اندازی شده و هدف آن اطلاع‌رسانی در مورد بازنشسته‌های ارتش و بازماندگان جنگ است که در ماه‌های اخیر دست به خودکشی می‌زنند. تا به اینجا 22 نفر از بازماندگان ارتشی جنگی در آمریکا دست به خودکشی زده‌اند و هدف این کمپین، اطلاع‌رسانی در این رابطه است تا مردم دنیا به بازماندگان جنگی افتخار کنند. از همین رو این کمپین، «22 حرکت شنا» نام گرفته و هدفش انجام 22 حرکت متوالی شنا است که برای 22 روز تکرار می‌شود.

دیوید بکهام یکی از افراد سرشناسی است که به این کمپین پیوسته و هر روز در صفحه رسمی‌اش در اینستاگرام ویدیوی مربوط به 22 شنایش را منتشر می‌کند.

او در پیغامی که در سومین روز شرکتش در این کمپین در اینستاگرام منتشر کرده نوشته: «هدف از این کمپین آگاهی‌رسانی در مورد تاثیرات ویران‌کننده جنگ روی نیروهای ارتش و خانواده‌های آن‌هاست. من قصد ندارم تا هر روز این ویدیوها را منتشر کنم ولی مطمئن باشید که هر روز این کار را انجام می‌دهم. این کمپین برای من خیلی مهم است.»

او در پیغام دیگری نیز در این ارتباط  نوشت: «دوست عزیزم آقای ریچی فیلمساز مرا به این کمپین دعوت کرد. من این کار را، که دوستانم آقای ریچی، جیسون اس و چارلی.اچ مشغول انجامش هستند، انجام می‌دهم و از این کمپین حمایت می‌کنم و به آن احترام می‌گذارم و تمام نیروهای ارتش را به خاطر تمام فداکاری‌هایی که انجام داده‌اند، تحسین می‌کنم. ما اینجا هستیم تا نور امید را در حمایت از آن‌ها روشن کرده و به نجات دادن زندگی آن‌ها کمک کنیم.»

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3