کد خبر : 518

هفته نامه "شهر امید" در سی امین شماره خود نوشت:

مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان تبریز (تسکین) از حمایت تیم تراکتورسازی از این انجمن خیریه خبر داد.

جواد میلانی در محل بیمارستان کودکان در تشریح این خبر اظهار داشت: تیم تراکتورسازی نخستین و بزرگ‌ترین حامی تسکین در جامعه ورزشی استان آذربایجان شرقی شد و این حمایت خود را در بازی میان تیم برق شیراز در رقابت‌های جام حذفی اعلام و به معرض نمایش گذاشت.

وی ضمن قدردانی از تیم محبوب تراکتورسازی گفت: هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی و مسئولان تیم تراکتورسازی پس از مشاهده فعالیت‌های صادقانه و خیرخواهانه انجمن تسکین که در راستای تجهیز بیمارستان، طرح‌های حمایتی برای کاهش هزینه‌های بیمار و برنامه‌های آموزشی است، حمایت خود را از اهداف و فعالیت‌های تسکین اعلام کردند.

میلانی ادامه داد: تیم تراکتورسازی پیش از آغاز بازی خود میان برق شیراز به همراه بنر تسکین با شعار «کودکان به تنهایی نمی‌توانند با سرطان مبارزه کنند» به زمین بازی آمده و ضمن نمایش آن به مخاطبان ورزشی در ورزشگاه به همراه داوران بازی از آن عکس گرفتند.

مدیرعامل انجمن تسکین افزود: نمونه‌ای از این بنر تا پایان بازی در پشت نیمکت‌های بازیکنان هم توسط هیئت فوتبال استان نصب شده بود که این حرکت حمایتی و یادآوری حمایت از کودکان مبتلا به سرطان شهر و دیار خود به عموم مردم جای قدردانی و سپاس دارد.

وی با ابراز خرسندی از اینکه تسکین حمایت تیمی را دارد که خود به داشتن حمایت حداکثری مردمی شهره است گفت: کودکان به تنهایی نمی‌توانند با سرطان مبارزه کنند و امیدواریم که این حمایت‌ها روزی مردمی شود.

میلانی همچنین به برنامه‌های در دست اجرای این انجمن اشاره کرد و اظهار داشت: اجرای طرح تسکین کارت در راستای کاهش هزینه‌های بیماران جزو بزرگ‌ترین برنامه‌های در حال اجرا بوده و در روزهای آتی پروژه ساخت آشپزخانه در بیمارستان هم کلید خواهد خورد.

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3