کد خبر : 556

هفته نامه "شهر امید" در سی و سومین شماره خود نوشت:

بازیکنان تیم ذوب‌آهن اصفهان برخی ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان را تحت حمایت قرار داده‌اند.

انجام کارهای نیکوکارانه و عام‌المنفعه جریانی است که از دیرباز در ایران و جامعه ایرانی وجود داشته است و همچنان ادامه دارد، اقداماتی که این روزها نیز در میان ستارگان چمن سبز رسوخ پیدا کرده است. جریانی که گویی نمایی دیگر از فوتبال کشور را به مردم نشان می‌دهد. مجموعه فعالیت‌هایی که امروزه و با افزایش روزافزون استفاده از فضاهای مجازی بین مردم نیز منعکس می‌شود. 

 

خوشبختانه افزایش تعداد فوتبالیست‌هایی که درصدد انجام کارهای خیریه هستند نشان از زنده‌ بودن ارزش‌های اخلاقی دارد که این روزها در قالب‌های مختلفی همچون راه‌اندازی کمپین و حضور در موسسات خیریه نمود پیدا کرده است. در تازه‌ترین اقدام مجموعه فعالیت‌های خیرخواهانه، بازیکنان تیم ذوب‌آهن اصفهان برخی ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان را تحت حمایت قرار داده‌اند.

در این اقدام  هر یک از ۳۰ بازیکن، یک تا هفت کودک یتیم تحت پوشش کمیته امداد را تحت حمایت قرار داده‌اند. همچنین بازیکنان این تیم تعهد کرده‌اند درآمد بازی ذوب‌آهن و پرسپولیس را برای درمان بیماران صعب‌العلاج تحت حمایت هزینه کنند.

اهدای درصدی از پاداش بازیکنان در بازی‌های لیگ به ایتام کمیته امداد و خرید صنایع‌دستی، تولیدی مددجویان تحت حمایت به منظور اهدا به لیگ جام باشگاه‌های آسیا از دیگر کمک‌های بازیکنان و کادر فنی این تیم به مددجویان کمیته امداد به حساب می‌آید.

حمیدرضا شیران، مدیرکل کمیته امداد امام استان اصفهان در خصوص این اقدام باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: از اهم برنامه‌های این نهاد، گسترش سنت حسنه انفاق و حمایت از ایتام است و تاثیرپذیری جامعه از چهره‌های برتر و خوشنام، مجالی است تا بتوان این مهم را در همه آحاد جامعه بگسترانیم.

سعید آذری، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب‌آهن اصفهان نیز از حمایت همه جانبه باشگاه و بازیکنان این تیم از فعالیت‌های خیرخواهانه و انساندوستانه خبر داد و گفت: این کار مهم در ذهن بازیکنان این تیم خاطره‌انگیز و به‌یادماندنی خواهد شد.

شایان ذکر است، به گفته بازیکنان تیم، هدف از این کار خیرخواهانه احیا و گسترش فرهنگ کمک به همنوع  و ریشه‌کن کردن فقر در جامعه است.

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3