کد خبر : 567

هفته نامه "شهر امید" در سی و چهارمین شماره خود نوشت:

اعضای تیم فوتبال خبرنگاران برای برگزاری یک دیدار خیریه راهی جزیره خارک شدند.

اعضای تیم فوتبال خبرنگاران، عکاسان و گزارشگران ورزشی که برای برگزاری یک دیدار خیریه راهی جزیره خارک شده بودند، علاوه بر برگزاری این دیدار در گلزار شهدای هشت سال دفاع مقدس نیز حضور یافتند.

این تیم که وارد نهمین سال فعالیت خود شده و تاکنون با حضور در شهرهای مختلف اقدام به برگزاری دیدارهای نمادین و خیرخواهانه کرده، به دعوت تربیت بدنی و پایانه‌های نفتی خارک راهی این جزیره شد.

اعضای تیم فوتبال رسانه ورزش بلافاصله پس از رسیدن به جزیره خارک از فرودگاه راهی گلزار شهدا شدند و با قرائت فاتحه و نثار گل، یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای گمنام را گرامی داشتند. آن‌ها سپس در امامزاده میرمحمد حضور یافتند و از این مکان تاریخی نیز بازدید کردند.

تیم فوتبال رسانه ورزش در دیداری خیریه که برای کمک به بیماران کلیوی برگزار شد به مصاف تیم منتخب خارک رفت و با نتیجه 6 بر 2 برابر این تیم به پیروزی رسید. مرتضی احمدی، محمود نجف زاده (2 گل)، نیما علیپور (2 گل) و عادل فردوسی پور برای رسانه ورزش گل زدند.

این بازی در شرایطی برگزار شد که تماشاگران پرتعدادی در ورزشگاه حضور داشتند و به تشویق دو تیم پرداختند. تماشاگران خارکی استقبال خوبی از عادل فردوسی‌پور و اعضای تیم رسانه ورزش داشتند.

اعضای تیم فوتبال رسانه ورزش علاوه بر حضور در این بازی تدارکاتی، مبالغی را هم به بیماران کلیوی کمک کردند تا در این امر خداپسندانه نیز مشارکت داشته باشند. آن‌ها پس از این بازی دقایقی را در کنار مردم خونگرم و اهل سنت خارک سپری کردند.

بازیکنان و همراهان رسانه ورزش همچنین با حضور در یکی از نفتکش‌های بزرگ در جریان مراحل تولید، انبارداری و صادرات نفت قرار گرفتند.

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3